Nově doprava zdarma.

Au Pays de la Fleur d’Oranger – Argan – tělové mléko

Běžnou součástí každodenního rituálu péče o pokožku těla je právě použití tělového mléka. Přínosem není jen hydratovaná pokožka, ale vědomé nanášení mléka pomáhá uklidnit mysl – účinná meditace, která navíc zkrášluje! 

 

650 Kč
Kategorie: Péče o tělo

Arganový olej je pravým elixírem krásy pro pokožku, vlasy i nehty. Je ceněn pro své hydratační, vyživující a ochranné účinky na pleť. Složení je bohaté na esenciální mastné kyseliny a antioxidanty, což dělá z produktu ideální přírodní péči o pokožku těla a hlavy. Složení je rovněž obohaceno o vyživující pšeničné proteiny, vodu z růže damašské, alantoin a vitamin E.

Tělové mléko s vůní pudrového pižma.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Za parfumérskou značkou Au Pays de la Fleur d'Oranger stojí rodina Roux, která je po generace pilířem světoznámého parfumérského průmyslu ve francouzském Grasse. Tato oblast je typická vůní hořkých pomerančovníků a růže stolisté. A právě ty se staly hlavními v jejich nádherných vůních, evokujících okouzlující Provence.

Zobrazit více

Virginie a Antoine Roux vytvořili Au Pays de la Fleur d'Oranger v roce 1998 na základě jejich společné vášně pro květiny a vonné látky regionu, které po generace tvořily místní krajinu a rodinu Provence.

Pár vyrůstal se spoustou vzpomínek na slastnou vůni květů hořkých pomerančovníků a růží stolistých, které se tak i následně staly hlavními vůněmi této značky.

Virginie a Antoine se rozhodli věnovat své vášni tím, že dále rozvíjí rodinnou tradici parfémového průmyslu Grasse kultivací proslulých přírodních zdrojů svého okolí. Společně vytvořili nadčasový most spojující jejich historickou minulost s vášnivou a velmi vzrušující budoucností, a to vysoce kvalitní řadou autentických parfémů haute de gamme, jako jsou kolekce Neroli Blanc a Les Inedits.

La Colle sur Loup byla jednou z regionálně největších dodavatelů květů hořkého pomerančovníku a stolisté růže až do zimy roku 1956, kdy byla vesnice sužována 25 dny tuhých mrazů. Takřka všechny stromy hořkého pomerančovníku zmrzly, což místní komunitu velmi poznamenalo. Dnes stojí nejstarší existující strom pomerančovníku v La Colle sur Loup, hrdě a symbolicky, v zahradě Virginie a Antoina Roux.