Vrstvení produktů podle Lindy Meredith

Skincare rutina je v posledních letech žhavým tématem beauty magazínů a sociálních médií. Máte i vy zavedenou svojí denní a večerní rutinu péče o pleť?

Linda3


Linda Meredith, majitelka londýnské značky Linda Meredith (LM), po letech zkoumání vývoje pleti přišla s řadou zaměřenou na vrstvení jednotlivých produktů nehledě
na typ vaší pleti. Myšlenka LM je založena na tom, že je naše pleť ovlivněna jak vnitřními, tak vnějšími faktory a škatulkovat ji na normální, suchou, smíšenou či mastnou nedává smysl. Naše pleť se stejně jako my, naše emoce a nálady neustále mění. Jednou je suchá, tu a tam se objeví pupínek nebo se naopak cítí v normě.
Produkty této řady jsou vytvořené tak, aby se vzájemně doplňovaly a vaší pleti dodaly vše potřebné. Výsledkem bude krásně a přirozeně zářící zdravá pleť. 

Už se netrapte vybíráním denní a večerní rutiny dle typu vaší pleti, vyzkoušejte ucelený koncept Lindy Meredith. Vybírejte produkty do své rutiny pouze podle toho, co od pleti očekáváte. Potřebujete více hydratovat, nebo se chcete zaměřit na vrásky? Linda Meredith má vše a výsledky hovoří samy za sebe.

Čtyři kroky ke spokojené pleti: 
Linda1
1/ Odlíčit & vyčistit. Zbavte svoji pleť všech nečistot a zaveďte do vaší večerní rutiny dvoufázové odličování pleti. Nejprve použijte Cream Cleanser – krémový odličovač, který krásně zbaví pleť make-upu a dalších líčidel a jako druhý krok zvolte Gel Cleanser – gelový odličovač pro všechny typy pleti, který pleť krásně dočistí a připraví na další kroky ve vaší péči o pleť. Ráno stačí pleť vyčistit Gel Cleanserem.

2/ Hydratovat. Abyste připravili pleť na další kroky, hydratujte ji pomocí hydratační mlhy Hydrating Mist a naneste pleťový gel s kolagenem Collagen Gel. Nyní je vaše pleť připravená na další produkty, a to na séra a krémy.

3/ Vyživit a regenerovat. Jako první krok použijte uklidňující a regenerační sérum Linda Meredith Serum a poté zvolte krém, který nejvíc odpovídá aktuálnímu stavu vaší pleti.

Pro pleť sušší doporučujeme luxusní zvláčňující krém Net 45. Pro pleť mastnější se sklonem k akné doporučujeme produkt Phyto 4+. Pro pleť zralejší, která bojuje s vráskami pak vyzkoušejte produkt Q3. Chcete-li produkt, který bude univerzálnějšího charakteru, zvolte dle typu textury spíše lehčí emulzi jako například produkt LM2 nebo něco s hutnější texturou jako například produkt Amazon, vysoce regenerační vitamínový pleťový balzám. Toužíte-li po liftingovém efektu zkuste produkt LM1 nebo V-Tox. Na oči použijte produkt Eye Gel.

4/ Exfoliace a masky. Aby produkty správně pracovaly, je důležité pleť i správně exfoliovat, tedy zbavovat odumřelých buněk a čistit tak do hloubky. Zhruba 2x týdně zařaďte do své rutiny buď Amazon Enzyme Peel (enzymatický peeling) nebo hydratační a exfoliační čistící gel Hydrating Gel, kterým můžete nahradit klasický hydratační čistící gel LM. Po exfoliaci je pleť připravená pro extra dávku výživy a regenerace pleti, o kterou se postará unikátní pleťová maska s jílem.

Už cítíte, kolik roků vám tato úžasná rutina ubrala?

Zpět do obchodu