Body splash - Blixen - vzorek

Tělový sprej BLIXEN je inspirován dánskou autorkou Karen Blixen (1885-1962).

Vůně oslavuje její monografii Vzpomínky na Afriku, která byla také zfilmována a představena v kinech, poprvé vyšla v roce 1937.

Autorka zde líčí svůj život v Keni, který prožila během let strávených v Africe.

Vítr, na úpatí hor Ngong, jemně mísí dřevitou vůní s vůní safari, která podtrhuje podstatu místních obyvatel - masajů.

 

vzorek

99 Kč
Kategorie: Vzorky parfémů

Vetiver - pačuli - ibiškovec pižmový (ambrette)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Jardins d´Écrivains, v překladu Zahrady spisovatelů, uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní Francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.


Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem a vůně jsou tak spojené s opravdu slavnými jmény a obdobími. A Anaïs svými dechberoucími a ohromujícími vůněmi vypráví své vlastní příběhy.  

Zpět do obchodu