Body splash - Ex-Libris

Body splash Ex-Libris nádherně provoní celé Vaše tělo i vlasy elegantní a jednoduchou infuzí listů inspirovaných botanickým herbáriem, místností pro sušení květin a bylin.

Buddhova ruka, aromatická odrůda citrusů ve tvaru lidské ruky, objímá kolekci máty peprné, čaje maté a hořkého pomeranče. Srdce se otvírá kyticí fialkových lístků zdřevnatělých santalovým dřevem zanechávajíc jemně kožený závan pepře na kůži. 

300 ml / unisex

1 960 Kč
Kategorie: Parfémy

Hlava: hořký pomeranč, Buddhova ruka, máta peprná

Srdce: čaj maté, fialkové lístky, pepř

Základ: santal, cedr, kůže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Jardins d´Écrivains, v překladu Zahrady spisovatelů, uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní Francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.


Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem a vůně jsou tak spojené s opravdu slavnými jmény a obdobími. A Anaïs svými dechberoucími a ohromujícími vůněmi vypráví své vlastní příběhy.  

Zpět do obchodu