Body splash - Leopardi

Romantická kompozice tvořená sicilským pomerančem, verbenou, neroli a limetkou.

Giacomo Leopardi, italský básník, spisovatel a filozof byl inspirací pro tuto oslňující a intimní vůni. Body splash nádherně provoní celé Vaše tělo i vlasy. 

 

300ml / unisex

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 960 Kč
Kategorie: Niche parfémy
Koncentrace: Body splash
Typ vůně: Citrusová, Květinová, Svěží
Pro koho: Unisex

verbena - neroli - sicilský pomeranč - limetka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Jardins d´Écrivains, v překladu Zahrady spisovatelů, uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní Francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.


Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem a vůně jsou tak spojené s opravdu slavnými jmény a obdobími. A Anaïs svými dechberoucími a ohromujícími vůněmi vypráví své vlastní příběhy.  

Zpět do obchodu