Body splash - Taïpi

Vůní ráje v které se mísí kokos, tamarind a bílé pižmo.

Body splash nádherně provoní celé Vaše tělo, bez nadsázky od kořínků vlasů. Užijte si nádhernou vůni inspirovanou tvorbou Hermana Melvilla, které vás přenese na ostrov zalitý sluncem.

300ml

1 960 Kč
Kategorie: Niche parfémy
Koncentrace: Eau de cologne
Typ vůně: Květinová, Ovocná, Pižmová
Pro koho: Unisex

květ tiare - kokos - tamarind - bílé pižmo 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Jardins d´Écrivains, v překladu Zahrady spisovatelů, uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní Francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.


Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem a vůně jsou tak spojené s opravdu slavnými jmény a obdobími. A Anaïs svými dechberoucími a ohromujícími vůněmi vypráví své vlastní příběhy.  

Zpět do obchodu