Nově doprava zdarma.

Body splash - Taïpi

Vůní ráje v které se mísí kokos, tamarind a bílé pižmo.

Body splash nádherně provoní celé Vaše tělo, bez nadsázky od kořínků vlasů. Užijte si nádhernou vůni inspirovanou tvorbou Hermana Melvilla, které vás přenese na ostrov zalitý sluncem.

300ml

2 100 Kč
Kategorie: Niche parfémy
taipi1500
Novinka

květ tiare - kokos - tamarind - bílé pižmo 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Jardins d´Écrivains v překladu Zahrada spisovatelů uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.
Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem. I řada parfémů na léto – Body Splash. Každý parfém sebou nese spojení se slavným jménem a vyjadřuje charakteristiku dané osoby.