Bronnley - Kolekce mýdel s vůní pivoňky a rebarbory

Potěšte vaši pokožku trojitě mísenými mýdly s vůní růžové pivoňky a rebarbory. Sada tří voňavých mýdel je obohacena o vyživující a zvláčňující bambucké máslo, které zanechá pokožku vašeho těla krásně hladkou.

3 x 100 g

Položka byla vyprodána…
Značka: Bronnley
395 Kč
Kategorie: Kosmetika
Položka byla vyprodána…

Pivoňka, jedna z nejkrásnějších květin přírody, předvádí botanický balet ve vrstvách vůně. Okvětní lístky se ladně rozvinou. Vůni otevírá růžová pivoňka osvěžená červeným jablkem, jasmínem, gardénií a růží.

Krabičku zdobí nádherné ilustrace botanické umělkyně Helen Campbell.

Vůně nejen pro Vaši koupelnu. Mýdlo můžete také vložit do šatní skříně, kterou nádherně provoní.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
P Avatar autora | 12.5.2021
Mýdla Bronnley nemohou u nás doma chybět, moje 4 létá dcerka je zbožňuje. Nádherné vůně. Mýdlo vydrží dlouho a ruce zůstanou sametové s nádhernou osvěžující vůní.

Bronnley - tradiční anglická značka je symbolem kvality a nadčasovosti. Široké portfolio produktů péče o tělo, mýdel, tělových pudrů a sezónních dárků je žádaná nejen v zemi svého původu, ale po celém světě. 

Zobrazit více

Jedinečnost, kvalita, skvostná vůně a luxusní balení – i těmito slovy lze popsat výrobky, jež nabízí firma Bronnley. Vedle precizního zpracování se produkty vyznačují neotřelými přírodními vůněmi. Tuhá mýdla jsou trojitě mísená, což zaručuje stálost barvy a tvaru a díky jejich šetrnému složení je lze použít i na obličej.

Anglická značka Bronnley vznikla v roce 1884, kdy ji na základě svých znalostí a zkušeností získaných v Paříží založil parfemář James Bronnley. Od té doby jsou produkty značky Bronnley neustále inovovány, avšak původní vize precizně zpracovaných a kvalitních výrobků je zde stále na prvním místě. O kvalitě a lásce k řemeslu svědčí i skutečnost, že mýdla značky Bronnley dokázala překonat obě světové války a své vedoucí postavení na poli kosmetických přípravků si udržela dodnes.

Od roku 1943, kdy se značka Bronnley rozšířila do celého světa si získala reputaci luxusních a inovativních produktů. V témže roce poprvé obdržela tzv.“Royal Warrant” garanci krále George VI. a později jejího veličenstva Královny Elizabeth II, kterou má Bronnley v držení dodnes. Touto značkou jsou oceňovány pouze produkty výjimečné kvality, které používá britská královská rodina.