Bronnley - Nature House - Absint a broskev

Stoupá letní vedro. Zabalte vaše smysly do tohoto bylinného mýdla, kde se třpytí tóny zeleného anýzu s tóny fenyklu nad svůdným broskvovým základem a to vše v jemné magnóliové pěně. 

 

3x 100 g

Značka: Bronnley
490 Kč
Kategorie: Kosmetika
Snímek obrazovky 2021 06 03 v 9.56.23
Novinka
- Ručně vyráběné luxusní mýdlo na základě etického kodexu
- Bez palmového oleje
- Přírodní původ
- Vegan, cruelty free
- všechny obaly značky Broonley jsou navíc udržitelné, vyrobené z materiálu, který je plně a snadno recyklovatelný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bronnley - tradiční anglická značka je symbolem kvality a nadčasovosti. Široké portfolio produktů péče o tělo, mýdel, tělových pudrů a sezónních dárků je žádaná nejen v zemi svého původu, ale po celém světě. 

Zobrazit více

Jedinečnost, kvalita, skvostná vůně a luxusní balení – i těmito slovy lze popsat výrobky, jež nabízí firma Bronnley. Vedle precizního zpracování se produkty vyznačují neotřelými přírodními vůněmi. Tuhá mýdla jsou trojitě mísená, což zaručuje stálost barvy a tvaru a díky jejich šetrnému složení je lze použít i na obličej.

Anglická značka Bronnley vznikla v roce 1884, kdy ji na základě svých znalostí a zkušeností získaných v Paříží založil parfemář James Bronnley. Od té doby jsou produkty značky Bronnley neustále inovovány, avšak původní vize precizně zpracovaných a kvalitních výrobků je zde stále na prvním místě. O kvalitě a lásce k řemeslu svědčí i skutečnost, že mýdla značky Bronnley dokázala překonat obě světové války a své vedoucí postavení na poli kosmetických přípravků si udržela dodnes.

Od roku 1943, kdy se značka Bronnley rozšířila do celého světa si získala reputaci luxusních a inovativních produktů. V témže roce poprvé obdržela tzv.“Royal Warrant” garanci krále George VI. a později jejího veličenstva Královny Elizabeth II, kterou má Bronnley v držení dodnes. Touto značkou jsou oceňovány pouze produkty výjimečné kvality, které používá britská královská rodina.