Grossmith - Cestovní sada Floral Veil, Amelia, Golden Chypre

Tato cestovní sada od Grossmith nabízí tři oblíbené vůně z kolekce Black Label. Můžete se těšit na miniaturní verze těchto parfémů, které jsou zpracovány se s tejným smyslem pro detail.  

edp 3x10ml / unisex

Značka: Grossmith
6 300 Kč –49 % 3 190 Kč
Kategorie: Niche parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Pro koho: Dámská, Pánská, Unisex
Grossmith - Cestovní sada Floral Veil, Amelia, Golden Chypre
Výprodej
6 300 Kč –49 %

Floral Veil (10 ml)

Okouzlující vůně bílých květů se spodním chladivým tónem. Příjemné citrusové aroma a zelené akordy tvoří přitažlivý kontrast k bohatému květinovému srdci z pelargónie, růže, ylang-ylang, tuberózy a vanilky. Kompozice je založena na teplém hladkém základě z bílého pižma a ambry. Kontrast mezi chladnými horními tóny a teplým, bohatým květinovým srdcem vytváří zajímavou kompozici. Závoj může být lehký a průhledný a dodávat svému nositeli tajemnost a eleganci. Krása a jemnost vůně bílých květů Floral Veil neponechá svou nositelku bez povšimnutí.

Hlava: Citrusové tóny, zelené tóny, citrón, černý rybíz

Srdce: Olej z muškátové růže, růže, ylang-ylang, tuberóza, vanilka pravá

Základ: Ambra, cashmeran, pižmo

 

Amelia (10ml)

Jemný a elegantní moderní chypré. Amelia se otevírá lákavými tóny neroli a osmanthu, které se rozvíjejí do hladkého květinového srdce z růže, pivoňky a jasmínu, s teplými podtóny ambry. Pačuli, santalové dřevo, větvičník a kašmírové pižmo tvoří dlouhotrvající a zaoblený základ.

Hlava: Neroli, vonokvětka

Srdce: Růže, jasmín, pivoňka, ambra

Základ: Pačuli, santalové dřevo, vetiver, cashmeran

 

Golden Chypre (10ml)

Brilantní a současná interpretace klasického chypré. Golden Chypre vykouzlí představu podzimního slunečního světla, které se třpytí na zlatém listí. Kořeněné tóny kardamonu a muškátového oříšku se mísí do úvodního jasného citrusového akordu. Tóny růže, pelargónie a heliotropu nádherně vyvažují živost a energii úvodu, zatímco pačuli přidává teplou a zemitou kvalitu. Suchý a kouřový vetiver hladce převádí do smyslného základu ze dřev, ambry a pižma.

Hlava: Kardamon, muškátový oříšek, bergamot, pomeranč

Srdce: Růže, olej z muškátové růže, heliotrop, pačuli, vetiver

Základ: Ambra, pižmo, labdánum, dřevité tóny

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Znovuzrození klasického anglického parfemářského domu Grossmith, jednoho z nejstarších anglických parfemářských domů, pokračuje ve své tradici oživení a inovací.

Zobrazit více

Grossmith klasické vůně Hasu-no-Hana, Phul-Nana a Shem-el-Nessimbyly obnovené v roce 2009 Simonem Brookem, prapravnukem zakladatele Johna Grossmithe. Vzácné, původní receptury parfémů, byly objeveny a posléze i zachráněny v knize, která se nacházela v kanceláři v Grossmith v Londýně, která byla poničena v roce 1940. Jedná se o základní kámen nového podnikání.

Ohromující dědictví Grossmith má své kořeny v roce 1835 v Londýně, kde také žil John Grossmith. Jeho syn, John Lipscomb Grossmith, byl vyučen voňavkářem a vyškolen v Grasse. Poté se vrátil do Londýna, aby svým talentem a řemeslem přispěl k rozvoji rodinné firmy Grossmith. Podařilo se mu vybudovat ji do podoby jednoho z nejvlivnějších parfémářských domů světa.

Bohaté a plné vůně Grossmith, umístěny v nádherných originálních ozdobných krabičkách, byly vrcholem přepychu v roce 1900 a kolekce luxusních flakonů, nazvaná 'Serie de Luxe', dokonce zahaluje vůni do křišťálu značky Baccarat.

Baccarat flakóny byly uvedeny do prodeje v roce 1919, a vydobyly si nejvyšší pozici ve společnosti. V letech 1901 a 1925 byly uděleny Královské garance kvality, od královny Alexandry a členů královských dvorů Řecka a Španělska.

Betrothal – původně vytvořený v roce 1893 na oslavu zasnoubení královského páru, královny Marie /Queen Mary/ a krále Jindřicha V. /George V./ - byl obnoven s moderním švihem a jeho výroba byla zahájena v Londýně hned po královské svatbě. Grossmithova nová vůně, Betrothal, je kouzelná, rozhodně moderní vůně pro princeznu, která se stává královnou Anglie. Betrothal je první moderní interpretací značky Grossmith založené na původní formuli.

Dům Grossmith pokračuje v cestě obnovování svých výjimečných, ojedinělých vůní, přizpůsobených s citem pro moderní dobu a pro moderní vyznavače klasických parfémů.