CHARWHITE - přírodní bělení zubů

Přírodní zubní bělící pudr CHARWHITE rozjasňuje barvu a leští povrch vašich zubů, odstraňuje usazené minerály, posiluje sklovinu a navíc poskytuje ústní dutině důkladný detox.

Značka: Charwhite
860 Kč

Složení:

Aktivní kokosové uhlí, přírodní jíl Bentonit, organická pomerančová kůra a organická máta, Limonene (z přírodních látek).

Obsah:

50 ml = cca 150 dávek

Upozornění:

CHARWHITE je velmi jemný prášek, doporučujeme tedy být při prvním otevření opatrní. Černý prášek může být během otevírání náchylný k rozsypání, snažte se jej tedy nevysypat a pro jistotu mějte po ruce černý ručník k případnému setření. Nemějte však obavy, brzy zjistíte, jak na to!

Dosáhněte nádherného úsměvu za pomoci síly přírody ještě dnes.

Pojďme na to:

 1. Ponořte vlhký zubní kartáček do bělícího pudru
 2. Čistěte jím zuby krouživými pohyby po dobu 2 minut
 3. Udržujte rty po celou dobu čištění uzavřené
 4. Opatrně vyplivněte a důkladně opláchněte
 5. Užívejte CHARWHITE denně, ale pozor na vdechnutí prášku!

Čím je CHARWHITE speciální

Aktivní kokosové uhlí

Aktivní uhlí z kokosových skořápek má vysoce porézní strukturu, která pohlcuje a váže na sebe usazeniny, zabarvení a toxiny, zatímco jemně, ale viditelně zesvětluje barvu zubů. Aktivní kokosové uhlí leští zubní sklovinu, zbavuje ústní dutinu toxinů a napomáhá zvyšovat imunitu.

Jíl Bentonit

Přírodní jíl Bentonit zbavuje tělo nežádoucích látek a zajišťuje mu tak každodenní detoxikaci. A to nejlepší na konec – dokáže ze zubů odstranit zbytky minerálů a posílit zubní sklovinu. Bělení zubů nebylo nikdy tak zdravé.

Organická pomerančová kůra

Je vysoce účinné zubní bělidlo, které napomáhá odstraňovat i ty nejodolnější skvrny. Díky absenci kyseliny citronové je k zubům maximálně šetrná a udržuje je zdravé a silné.

Organická máta peprná

Má za úkol léčit záněty a infekce v dutině ústní. Díky svým zklidňujícím účinkům je také ideálním pomocníkem při podráždění dásní a navíc zanechá ústa krásně čistá a svěží.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

CHARWHITE je německá značka, která se postará o přírodní bělení vašich zubů.

Zobrazit více

 • 100% přírodní produkt
 • Bělí zuby
 • Posiluje sklovinu
 • Detoxikuje ústa
 • Zároveň zuby leští
 • Balení vydrží cca 150 použití
Zpět do obchodu