Powered by Smartsupp

Depuravita - Kolagenová čokoláda

Face Lift v čokoládě!

Stárnutí, špatná výživa a znečištění mohou oslabit ochrannou kolagenovou bariéru pokožky.

Vyživujte svou pokožku zevnitř se 100% přírodními, raw, veganskými kolagenovými čokoládami. Unikátní formule, která kombinuje prvotřídní raw kakao s rostlinnými FytoCeramidy Ceramosides™: inovativní ingrediencí, která pomáhá udržovat vlhkost pokožky díky obnově důležitých lipidů.

30 kusů / 150 g

Položka byla vyprodána…
Značka: Depuravita
1 350 Kč
Kategorie: Kosmetika
Položka byla vyprodána…

Nutrikosmetika je nový přístup ke kráse. Orální cesta přináší mnoho výhod. Není třeba nanášet spousty pleťových krémů, vnitřním podáním zasáhne prakticky celé tělo, ne jen oblasti, kde běžně používáme kosmetické přípravky. 

Použití

Každá čokoláda obsahuje 30 mg doporučené denní dávky ceramidů. Užívejte jednu čokoládu denně.

Složení

78% min. Cacao. Cacao beans, organic cacao butter, organic coconut blossom sugar, Ceramosides™ (0,6%)

Co je to raw čokoláda

Čokoláda je minimálně ošetřena, tím pádem si zachovává nutriční hodnoty raw kakaa s dalšími výhodami jeho doplňků. Standardní čokoláda se vyrábí pražením, při kterém se kakaové boby zahřívají a dehydratují. To se s raw čokoládou neděje. Zjednodušeně řečeno, kakao není tepelně upraveno - takže si krásné kakaové boby mohou uchovat svou bohatou chuť a živiny.

Produkt je vhodný pro těhotné a kojící ženy, přesto ale doporučujeme jeho užívání konzultovat se svým lékařem.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 3.12.2021
Tomu říkám mlsání s benefitem ;) Čokoláda je velmi chutná a v puse se krásně rozpouští. Chystám se brzy objednat další balení.

Depuravita představuje holistickou řadu detoxikačních produktů, doplňků a elixírů, které čistí tělo i duši. Značka sídlící v italské Lombardii se etablovala jako průkopník v rozvíjejícím se světě detoxikační a čistící kosmetiky a je protiváhou vůči chemicky vyráběným produktům proti stárnutí. Depuravita pevně věří v propojení člověka s přírodou a vesmírem a pěstuje své vlastní ovoce a zeleninu v malebné vesničce na okraji italských Alp, kde získává vzácné, exotické vitamíny a minerály z celého světa.

Zobrazit více

Vize zakladatelky

Sandra Nassima, narozena v Istanbulu, původně manažerkou v oblasti designu a náruživou cestovatelkou, žila v rušných městech jako je New York, Miami a Milán. Kvůli životu ve městě si uvědomila důležitost očištění mysli a těla a jejich ochranu před toxiny a stresem spojenými s městským životem. Nassima byla již unavená z chemicky vylepšovaných produktů, a proto se obrátila k matce přírodě, aby se vydala na cestu k vytvoření těch nejlepších detoxikačních a kosmetických přípravků na trhu. V roce 2018 Nassima představila přelomový projekt, který kombinuje péči o pleť, výživu a zdravý životní styl, inspirovaný ájurvédskými holistickými filozofiemi. Na své cestě zjistila, že přírodní, organické a aktivní složky jsou klíčem k obnovení vitality a zpomalení procesu stárnutí.

 “S vesmírem jako mým průvodcem, vítám pozitivní energii, stejně smýšlející a pozitivní lidi, kteří sehrávají důležitou roli v této neustále se vyvíjející revoluci životního stylu.”

Sandra Nassima

Zpět do obchodu