Depuravita - Smart Sleep

Když přijde na rituály spojené s krásou, spánek je nejblíže k prameni mládí.

Vaše tělo má schopnost samouzdravení a regenerace zatímco spíte. Pokud se vám dostává méně než 6 hodin spánku, pravděpodobně to ovlivní i váš vzhled.

Smart Sleep - tekutý elixír vyvinutý bez použití a obsahu alkoholu, vám pomáhá usnout přirozeně bez pocitu ospalosti a únavy druhý den. Užití kořene kozlíku lékařského a melatoninu jemně navozují pocit klidu. Meduňka, mučenka a heřmánek společně účinkují na zmírnění příznaků úzkosti a nespavosti, a zároveň usnadňují trávení a uvolňují břicho a žaludek.

30 ml

Značka: Depuravita
1 000 Kč
Kategorie: Kosmetika

Výhody kořene kozlíku lékařského

Bylinná podpora spánku může také léčit úzkost a návaly horka. Kozlík lékařský obsahuje látku známou jako kyselina valerová, o které se předpokládá, že ovlivňuje receptory kyseliny gama-aminomáselné (GABA) v mozku. Předpokládá se, že jedna z GABA ovládá strach a úzkost, které zažíváme, když jsou nervové buňky nadměrně vzrušeny.

Výhody meduňky

Bylinný přípravek používaný k léčbě úzkosti a nespavosti: podle studie z roku 2013 - Doplňkové terapie v klinické praxi (angl. Complementary Therapies in Clinical Practice), meduňka v kombinaci s kořenem kozlíku lékařského významně zlepšuje kvalitu spánku u 100 žen s menopauzou ve srovnání s placebem. Nespavost a spánková apnoe, často doprovázené depresí a úzkostí, jsou běžnými rysy menopauzy. Předpokládá se, že kombinace bylin pomáhá při spánku tím, že působí přímo na receptory GABA v mozku, poskytuje mírný sedativní účinek a stimuluje produkci hormonu serotoninu, který navozuje pocit blaha a spokojenosti.

Úplný seznam složení

purified water; glycerol; balm d.e. (Melissa officinalis L.) leaftit. 4% rosmarinic acid; passionflower d.e. (Passiflora incarnata L.) flowering herb tit. 3,5% vitexin; chamomile d.e. (Matricaria chamomilla L.) flower tit. 1% apigenin; valerian d.e. (Valeriana officinalis L.) root tit. 0,8%valerenic acids; acid: citric acid; melatonin.

Použití

Užívejte 20 kapek za pomoci kapátka 30 minut před spaním, pro rychlejší usnutí, zlepšení kvality i hloubky spánku. Přidejte si jej do ájurvédského detoxikačního čaje pro silnější detoxikační a relaxační účinky během noci.

Co je to mučenka

Tato rodina rostlin je také známá jako Passiflora, může mít řadu léčivých účinků. Na příklad Passiflora incarnata neboli mučenka pletní, může pomoci v léčbě úzkosti a nespavosti. Domorodí Američané používali mučenky k léčbě různých potíží. Patří mezi ně například vředy, rány, bolest uší a problémy s játry. Španělští průzkumníci se o mučenkách dozvěděli od původních Peruánců. V Evropě lidé používali mučenku pletní (Passiflora incarnata) k léčbě neklidu a agitovanosti a někteří lidé ji používali k léčbě úzkosti. Plod se také používá k aromatizaci určitých nápojů.

Produkt je vhodný pro těhotné a kojící ženy, přesto ale doporučujeme jeho užívání konzultovat se svým lékařem.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Depuravita představuje holistickou řadu detoxikačních produktů, doplňků a elixírů, které čistí tělo i duši. Značka sídlící v italské Lombardii se etablovala jako průkopník v rozvíjejícím se světě detoxikační a čistící kosmetiky a je protiváhou vůči chemicky vyráběným produktům proti stárnutí. Depuravita pevně věří v propojení člověka s přírodou a vesmírem a pěstuje své vlastní ovoce a zeleninu v malebné vesničce na okraji italských Alp, kde získává vzácné, exotické vitamíny a minerály z celého světa.

Zobrazit více

Vize zakladatelky

Sandra Nassima, narozena v Istanbulu, původně manažerkou v oblasti designu a náruživou cestovatelkou, žila v rušných městech jako je New York, Miami a Milán. Kvůli životu ve městě si uvědomila důležitost očištění mysli a těla a jejich ochranu před toxiny a stresem spojenými s městským životem. Nassima byla již unavená z chemicky vylepšovaných produktů, a proto se obrátila k matce přírodě, aby se vydala na cestu k vytvoření těch nejlepších detoxikačních a kosmetických přípravků na trhu. V roce 2018 Nassima představila přelomový projekt, který kombinuje péči o pleť, výživu a zdravý životní styl, inspirovaný ájurvédskými holistickými filozofiemi. Na své cestě zjistila, že přírodní, organické a aktivní složky jsou klíčem k obnovení vitality a zpomalení procesu stárnutí.

 “S vesmírem jako mým průvodcem, vítám pozitivní energii, stejně smýšlející a pozitivní lidi, kteří sehrávají důležitou roli v této neustále se vyvíjející revoluci životního stylu.”

Sandra Nassima

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení