Nově doprava zdarma.

Rancé 1795 - Eau de Noblesse - niche parfém

Jemné tóny růže z Grasse splývají s bergamotem a myrtou a společně vytváří lehkou, svěží a mladistvou vůni obklopenou tóny vanilky. Vůně, která zanechává silný dojem. 

Tóny: Květinové, kořeněné, vanilkové

EDT 50 ml / dámský

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Značka: Rancé
2 500 Kč
Kategorie: Niche parfémy
Koncentrace: Eau de toilette
Typ vůně: Kořeněná, Květinová, Sladká
Pro koho: Dámská

Tato velmi ženská toaletní voda byla vytvořena Jeanem Rancé v roce 1822.

Hlava: Bergamot, grep, turecká růže

Srdce: Kosatec, myrha, koriandr, rebarbora

Základ: Pižmo, vanilka, růžové dřevo, cedrové dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francois Rancé, člen rodiny rukavičkářů a parfémářů s tradicí od roku 1600, se v roce 1795 rozhodl věnovat výhradně výrobě parfémů. Jakožto velký obdivovatel Napoleona, Francois a jeho potomci zasvětili mnoho svých parfémů právě Bonapartovi a dalším významným postavám této zajímavé éry.

Zobrazit více

Senzační úspěch bohatých a harmonických vůní, které způsobily revoluci v parfémářském umění, zajistily i slávu Maison Rancé. V naší nabídce máme historické vůně z let 1801 - 1824.

Eau Sublime, věnovanou Josefine, Eau de Noblesse, kterou Jean Rancé vytvořil pro velkolepý ples francouzské aristokracie, který pořádala princezna z Naples v roce 1822, Eau de la Couronne, další mistrovský kousek věnovaný Napoleonově sestře Pauline , a slavnou Eau de France z roku 1807, věnovanou Francii, jejím ženám a mužům.

Pánská vůně Eau de duc Berry, vytvořená v roce 1818, byla věnovaná poctě vévody de Berry, který se zasloužil o znovunabytí titulu Mistr parfémář pro Jeana Rancé. Tento titul mu byl králem Ludvíkem XVIII. na krátkou dobu odebrán z politických důvodů.