Nás butik funguje jako výdejna e-shopu každý všední den od 10 do 14 hodin.

Rancé 1795 - Eau Duc de Berry - niche parfém

Atmosféra hořkých citrusů a koriandru znásobená a rozzářená cedrovým dřevem a pižmem s nádechem vzácné bulharské růže. Tento mužný a majestátný parfém následně dovrší vetiver a dotek černého pepře.

Tóny: Svěží, ovocné, pižmové, dřevité

EDT 50ml / unisex

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Značka: Rancé
2 100 Kč –48 % 1 090 Kč
Kategorie: Niche parfémy
Koncentrace: Eau de toilette
Typ vůně: Ovocná, Pižmová, Svěží
Pro koho: Unisex
375x500.6419
Výprodej
2 100 Kč –48 %

Toaletní voda pro muže věnovaná vévodovi de Berry Jeanem Rancé v roce 1818.

Hlava: Mandarinka, hořký pomeranč, koriandr

Srdce: Kardamom, růže, fialka, černý pepř

Základ: Muškátový oříšek, vetiver, dubové pižmo, cedr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francois Rancé, člen rodiny rukavičkářů a parfémářů s tradicí od roku 1600, se v roce 1795 rozhodl věnovat výhradně výrobě parfémů. Jakožto velký obdivovatel Napoleona, Francois a jeho potomci zasvětili mnoho svých parfémů právě Bonapartovi a dalším významným postavám této zajímavé éry.

Zobrazit více

Senzační úspěch bohatých a harmonických vůní, které způsobily revoluci v parfémářském umění, zajistily i slávu Maison Rancé. V naší nabídce máme historické vůně z let 1801 - 1824.

Eau Sublime, věnovanou Josefine, Eau de Noblesse, kterou Jean Rancé vytvořil pro velkolepý ples francouzské aristokracie, který pořádala princezna z Naples v roce 1822, Eau de la Couronne, další mistrovský kousek věnovaný Napoleonově sestře Pauline , a slavnou Eau de France z roku 1807, věnovanou Francii, jejím ženám a mužům.

Pánská vůně Eau de duc Berry, vytvořená v roce 1818, byla věnovaná poctě vévody de Berry, který se zasloužil o znovunabytí titulu Mistr parfémář pro Jeana Rancé. Tento titul mu byl králem Ludvíkem XVIII. na krátkou dobu odebrán z politických důvodů.