V únoru ke každé objednávce dárek od Pigmentarium.

Rancé 1795 - Eau Superbe - niche parfém

Karafiát dodává intenzitu zeleným tónům a citrusu s mátou přináší nádech mládí. Ambra jej zahaluje do vznešeného a elegantního pláště, zatímco pačuli a kůže propůjčují sílu a vytrvalost.

Tóny: Svěží, aromatické, bílá dřeva, ambra

EDT 50ml / 100ml / pánský

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Značka: Rancé
2 900 Kč –49 % 1 490 Kč
Kategorie: Niche parfémy
Koncentrace: Eau de toilette
Typ vůně: Ambrová, Aromatická, Svěží
Pro koho: Pánská
s l640
Výprodej
2 900 Kč –49 %

Toaletní voda pro muže věnovaná Napoleonu Louisovi, nadcházejícímu Napoleonu III., Jeanem Rancé v roce 1820.

Hlava: libanonský grapefruit, mandarinkové listy, máta peprná

Srdce: kardamom, skořice z Reunionu

Základ: pepř, růže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francois Rancé, člen rodiny rukavičkářů a parfémářů s tradicí od roku 1600, se v roce 1795 rozhodl věnovat výhradně výrobě parfémů. Jakožto velký obdivovatel Napoleona, Francois a jeho potomci zasvětili mnoho svých parfémů právě Bonapartovi a dalším významným postavám této zajímavé éry.

Zobrazit více

Senzační úspěch bohatých a harmonických vůní, které způsobily revoluci v parfémářském umění, zajistily i slávu Maison Rancé. V naší nabídce máme historické vůně z let 1801 - 1824.

Eau Sublime, věnovanou Josefine, Eau de Noblesse, kterou Jean Rancé vytvořil pro velkolepý ples francouzské aristokracie, který pořádala princezna z Naples v roce 1822, Eau de la Couronne, další mistrovský kousek věnovaný Napoleonově sestře Pauline , a slavnou Eau de France z roku 1807, věnovanou Francii, jejím ženám a mužům.

Pánská vůně Eau de duc Berry, vytvořená v roce 1818, byla věnovaná poctě vévody de Berry, který se zasloužil o znovunabytí titulu Mistr parfémář pro Jeana Rancé. Tento titul mu byl králem Ludvíkem XVIII. na krátkou dobu odebrán z politických důvodů.