Osobní vyzvednutí je možné denně od 10 do 14 hodin.

Ere Perez - Řasenka s aloe vera - Clear

Bezbarvá gelová řasenka Ere Perez, která nesmí chybět ve Vaší kosmetické taštičce. Je vhodná pro citlivé oči.

Obsahuje aloe vera a zajistí tak potřebnou hydrataci Vašim řasám i obočí.

10 ml

 

Značka: Ere Perez
710 Kč

Nejlepší řasenka typu vše v jednom!

Čirá přírodní gelová řasenka vyrobená z nejkvalitnějších ingrediencí. Obsahuje výtažky z rostliny aloe vera bohaté na vitamíny, která prodlužuje řasy a zvýrazňuje Vaši přirozenou barvu řas. Přidá vrstvu lesku. Vhodné pro prodloužení řas, kontaktní čočky a citlivé oči. Odolná proti potu a vodě. Použijte ji také pro úpravu obočí, kterému dodá extra tvar a definici pro elegantní přirozený vzhled.

Složení:

 Water (aqua), organic aloe (aloe barbadensis) gel, pvp, ethyl alcohol, cellulose gum, glycerin, panthenol (vitamin B5), potassium sorbate.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ere Perez, australská značka pojmenovaná po své zakladatelce, byla založená v roce 2004. Mezi špičku v segmentu přírodní dekorativní kosmetiky se dostala díky své dnes již ikonické řasence s obsahem mandlového oleje. Produkty Ere Perez obsahují pouze kvalitní přírodní suroviny a její minerální pigmenty vyhovující hned několika typům pleti. 

Zobrazit více

Ere Perez byla už od začátku svého života předurčena k vytvoření vlastní značky přírodní kosmetiky. Ere vyrůstala v Mexiku se svým dědečkem, tradičním lékařem a matkou, která připravovala domácí kosmetické přípravky. Byla vždy nadšená přírodním léčením a krásou. Kolekce botanické kosmetiky Ere Perez je vlastně splněním jejího snu.

Po 15 letech je sídlo Ere Perez stále v Bondi Beach v Sydney, kde si Ere a její rodina užívají plážového života a denně spolupracují se svým úžasným týmem na tvorbě jedinečných přírodních produktů, které jsou luxusní, cenově dostupné a hlavně pečující.

Kosmetika Ere Perez není testována na zvířatech, produkty jsou certifikované Cruelty Free, Vegan, Non GMO a dalšími.

Pro Ere je přírodní krása o tom, jakým způsobem žijete svůj život, jak se spojujete se světem, s přírodou a jak vyživujete své tělo nejen zvenku, ale i zevnitř.

 

„Protože život je krátký a krásný, zaměřme se na to, na čem opravdu záleží.

Zjednodušme náš život, využijme svůj čas, oslavme svou jedinečnou krásu

a pamatujme si, že smích je ten nejlepší lék!“

Ere Perez