Osobní vyzvednutí je možné denně od 10 do 14 hodin.

Ere Perez - SOS papájová marmeláda

SOS Papájová marmeláda od Ere Perez poskytuje poškozené pokožce okamžitou regeneraci. Složení bohaté na přírodní oleje, vosky, másla a rostlinné extrakty v sobě ukrývá extra dávku živin, antioxidantů, vitaminů a minerálních látek. Rychle se vstřebává, hojí a chrání.

Značka: Ere Perez
799 Kč
BLY0000901
Novinka

Protizánětlivé a antioxidační účinky jojobového oleje spolu s měsíčkem lékařským hojí a zklidňují jakákoliv podráždění. Mandlový olej, bambucké máslo a squalan pokožku chrání, regenerují a intenzivně hydratují. Koktejl z kokosového a konopného oleje, mangového másla a papáji pokožku změkčuje a zlepšuje prostup antioxidantů a vitaminů.

Papájová marmeláda Ere Perez je všestranným, víceúčelovým pomocníkem. Zklidňuje pokožku po opalování a po bodnutí hmyzem, regeneruje suchou a popraskanou pokožku. Využijete ji na všechny možné boláčky, modřiny i jizvičky. Postará se i o zanícenou pokožku a drobné spáleniny.

Použití: Aplikujte potřebné množství balzámku na ošetřovanou oblast a pečlivě rozetřete.

Vhodná i pro vegany.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ere Perez, australská značka pojmenovaná po své zakladatelce, byla založená v roce 2004. Mezi špičku v segmentu přírodní dekorativní kosmetiky se dostala díky své dnes již ikonické řasence s obsahem mandlového oleje. Produkty Ere Perez obsahují pouze kvalitní přírodní suroviny a její minerální pigmenty vyhovující hned několika typům pleti. 

Zobrazit více

Ere Perez byla už od začátku svého života předurčena k vytvoření vlastní značky přírodní kosmetiky. Ere vyrůstala v Mexiku se svým dědečkem, tradičním lékařem a matkou, která připravovala domácí kosmetické přípravky. Byla vždy nadšená přírodním léčením a krásou. Kolekce botanické kosmetiky Ere Perez je vlastně splněním jejího snu.

Po 15 letech je sídlo Ere Perez stále v Bondi Beach v Sydney, kde si Ere a její rodina užívají plážového života a denně spolupracují se svým úžasným týmem na tvorbě jedinečných přírodních produktů, které jsou luxusní, cenově dostupné a hlavně pečující.

Kosmetika Ere Perez není testována na zvířatech, produkty jsou certifikované Cruelty Free, Vegan, Non GMO a dalšími.

Pro Ere je přírodní krása o tom, jakým způsobem žijete svůj život, jak se spojujete se světem, s přírodou a jak vyživujete své tělo nejen zvenku, ale i zevnitř.

 

„Protože život je krátký a krásný, zaměřme se na to, na čem opravdu záleží.

Zjednodušme náš život, využijme svůj čas, oslavme svou jedinečnou krásu

a pamatujme si, že smích je ten nejlepší lék!“

Ere Perez