Nově doprava zdarma.

Antonia Burrell - Facial in a Box - domácí kosmetické ošetření

100% přírodní, organická a holistická sada péče o pleť v kombinaci se světově akreditovanou technikou čištění a omlazení pleti Face Lift Facial (baňkování, cupping), to je úžasná novinka od Antonie Burrell.

Jedinečná možnost, jak vyzkoušet 100% přírodní produkty světově uznávané kosmetické guru Antonie Burrell v klidu, v domácím prostředí. 

 

Z blogu Lucie van Koten:
 „Naše tvář je plná svalů, které - narozdíl od zbytku těla - často neposilujeme. 

Přitom zpevnit svaly obličeje je daleko méně (časově) náročné, než každodenní dřina ve fitku. Zpevnění ochablých svalů je přitom rychle viditelné: tvář to omladí, zkrášlí a zjemní výraz obličeje. Na baňkování od Antonia Burrell nedám dopustit."

 

Značka: Antonia Burrell
870 Kč
Kategorie: Přírodní kosmetika
Pleť: Odličování a čištění, Vody a tonika, Krémy a gely, Exfoliátory a peelingy, Pleťové masky, Dárkové sady

Sada pro domácí kosmetickou péči obsahuje výběr těchto ikonických produktů od Antonie Burrell:

  • Natural Glow - 100% přírodní čistící olej, 5ml
  • Luminous Light - 100% přírodní peeling, 1g
  • Forest Dew - 100% přírodní hydratace, 2,5ml
  • Radiant Light - 100% přírodní sérum na vrásky, 2,5ml
  • Mask Supreme - 100% přírodní pleťová maska, 3,5ml
  • Cream Supreme - 100% přírodní pleťový krém, 2,5ml
  • 100% bavlněný ručník na tvář, 32 x 30cm
  • Sada masážních a čistících baněk, 2 + 2

 

 
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
H Avatar autora | 23.5.2020
Baňkování je moje nová závislost. Efekt vidíte hned a nepotřebujete drahé krémy proti vráskám!
5
S Avatar autora | 1.4.2020
Krásný produkt!

Antonia Burrell patří ve Velké Británii k nejuznávanějším a nejvyhledávanějším odborníkům ve svém oboru. Je miláčkem kosmetických redaktorek, které se spoléhají na její zcela přírodní liftingovou kosmetickou péči. Antonia je taktéž specialistkou s akreditací sdružení BABTAC a působí jako externí odborná asistentka pro výuku Aromatologie na prestižní London College of Fashion.

Zobrazit více

 
Po bezmála dvaceti letech zkušeností v kosmetickém průmyslu se Antonia Burrell stala uznávanou průkopnicí přirozené krásy. Každý produkt, ať už zaměřený proti příznakům stárnutí, problematické pleti, či ten, který pleť maximálně zdokonaluje, je dílem lásky – plný směsi těch nejúčinnějších dostupných přírodních látek, které jsou připravovány pomocí nejmodernějších technologií.
 

Absolutně jedinečný přístup Antonia Burrell k péči o pleť je klíčem k odstranění nedokonalostí u mnoha typů pleti. Její rostlinná terapie je plná výživných látek, které jsou přímo určené k řešení nespočtu problémů, kterým ženy i muži v současné době čelí: od závažných dermatologických potíží až po vystresovanou pleť trpící negativními vlivy městského prostředí. Antonia si zakládá na sebedůvěře, kterou dodává skrz své produkty lidem, jejichž všední život byl dosud limitován snahou skrývat své problémy s pokožkou. 

Díky nepřeberným znalostem, které v oblasti rostlinných léčivých látek a aromaterapie nasbírala a jež násobí její rozsáhlé zkušenosti z terapeutické praxe, je Antonia v současnosti jednou z nejvyhledávanějších odbornic na péči o pleť ve Velké Británii. Její péče je na tak pokročilé úrovni, že získala oficiální akreditaci svazu zkrášlovací terapie a kosmetiky BABTAC, jedné z předních institucí v oboru, které jsou oprávněny akreditace vydávat, a dnes je součástí doktorandského studia na London College of Fashion.

Antonia je vášnivou vyznavačkou holistického životního stylu a své vysoké pracovní nasazení vždy vyrovnává časem, který tráví daleko od shonu svého nabitého diáře regenerací a relaxací. Rovnováhu mezi prací a soukromým životem Antonia považuje za zásadní.  Volba životního stylu je jednoduchá: když se cítíte dobře uvnitř, nemůže se to odrazit nikde jinde než navenek.