Fedua - Lak na nehty - Candy

Profesionální lak na nehty s dlouhodobou výdrží a gelovým efektem, bez obsahu škodlivých látek. Laky Fedua jsou tzv. 7-free.

Odstín CANDY - Hravá růžová připomínající svou barvou sladké bonbóny.

Exkluzivní balení v plechovce.

11 g

 

 

Položka byla vyprodána…
Značka: Fedua
510 Kč –71 % 150 Kč
Kategorie: Kosmetika
Položka byla vyprodána…
candy plech
510 Kč –71 %

 

Textura, která obsahuje vysoké procento pigmentů, uvolňuje okamžitý barevný efekt. Nanášení je velmi snadné a přesné, barva je na nehtech rozprostřena rovnoměrně a bez šmouh.

Každý z laků FEDUA je zabalen v balení inspirovaném plechovkou barev. Ta symbolizuje odkaz na historii rodinné firmy FEDUA, která měla právě barvy od počátku ve své nabídce.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
EL Avatar autora | 8.4.2020
Tenhle odstín mě moc baví :)

Značka Fedua vznikla v roce 2015. Dynamická mladá společnost s kořeny v Itálii, uvedla na trh profesionální řadu laků na nehty bez škodlivých látek získávaných z ropy, bez olova, formaldehydů a dalších závadných látek. Cílem značky je přivést na trh opravdu kvalitní eco-friendly produkty na nehty, ve výjimečné škále barev, které umí vystihnout jedinečný styl každé ženy, jakéhokoli věku. Produkty Fedua jsou prodávány v originálním balení – to je inspirováno plechovkou barvy. Ano, je to opravdu tak! To totiž perfektně snoubí moderní pojetí laku na nehty a historii společnosti, která po generace vyráběla barvy. Zkrátka nádherný a kvalitní produkt v jedinečném, krásném balení.

Zobrazit více

Laky na nehty Fedua jsou dlouhotrvající laky na nehty, které přináší dokonalý gelový efekt. A to bez použití škodlivých látek – laky jsou tzv. 7-free. Jejich textura s vysokým procentem pigmentů, umožňuje okamžitě viditelný efekt. Lak se navíc opravdu velmi lehce nanáší.

Jak říká zakladatel značky, Fedua vznikla spojením rodinné tradice a jeho vášně pro cestování a dobrodružství, které ho vždy inspirovaly.

Rodina zakladatele značky vyráběla  více než 50 let barvy. Jak sám říká: „Společnost založili moji prarodiče a rodina mě naučila jak velký význam má práce, do které vložíte vlastní úsilí a odhodlání. To mě povzbudilo v tom uvést značku Fedua v život a vytvořit něco, co mě vystihuje.“

„Vždy jsem hodně cestoval, ať už důvodem byly studia, práce nebo jen tak pro radost z poznávání něčeho nového. Z každé takové zkušenosti jsem si vždy chtěl odnést něco zvláštního, co by obohatilo můj život. A přesně to se stalo při mé cestě do Maroka. Okouzlila mne zdejší krajina a ženy, které ve svých rukách proměňovaly plody argánie na blahodárný arganový olej a úžasnou kosmetiku. V tento moment jsem si uvědomil, že tahle cesta vede k mé budoucnosti.“ Inspirován kulturou a bohatstvím Maroka, založil v Itálii značku Fedua.

Značka Fedua má nyní mnoho salonů v Itálii a je prodávána v předních kosmetických řetězcích nejen tam, ale i v mnoha dalších zemích. Její produkty používají luxusní spa a wellness salony a hotely. Produkty Fedua se objevují v předních magazínech a Fedua se také účastní kosmetických veletrhů a patří mezi leadery ve svém oboru, který pravidelně rozšiřuje své produktové portfolio.

Zpět do obchodu