Powered by Smartsupp

Flower and Spice - Kosmetická cestovní sada

Ideální na cesty nebo k vyzkoušení nových produktů. Kosmetická cestovní sada obsahuje dva nejoblíbenější produkty:

Soothe and Repair - denní krém, 30ml 
Midnight Beauty - noční revitalizační sérum, 10ml

Značka: Flower and Spice
1 745 Kč
Kategorie: Kosmetika
Pleť: Krémy a gely, Oleje, Dárkové sady

Nechte hýčkat vaše smysly nejcennějšími poklady přírody v denním pleťovém krému Soothe and Repair.

Růže absolue, získaná až v okamžiku, kdy se květ rozvinul do své plné krásy, potěší vaše smysly nádhernou vůní a pokožku výživou a jemností. Olej ze semínek koriandru vrátí vaší pokožce komfort a zmírní podráždění a výtažek z hroznového oleje bohatého na živiny, poskytuje okamžitou výživu a hydrataci. Nejvzácnější ingrediencí je opunciový olej, bohatý na antioxidanty, pomáhá bojovat proti stresu a podporuje obnovu buněk. Zklidnění a ošetření pokožky poskytuje jemná infuze aloe vera a růžové vody, vaše pokožka je hedvábně jemná a zářící. A nakonec, regenerační ovesný olej dodá vaší pleti pocit měkkosti a klidu.

Přesuňte se do říše snů a připravte svou mysl a tělo na obnovující rituál. Až se probudíte, vaše pokožka bude znovuobnovená, rozjasněná a opečovaná. Sérum Midnight Beauty nabízí velmi účinnou kombinaci nejvybranějších rostlinných olejů, které příroda nabízí. Toto revitalizační sérum proniká hluboko do pokožky, aby ji vyživilo. Zatímco vy spíte, vaše pokožka bojuje se známkami stárnutí a ladí se na přirozené rytmy vašeho těla. Sérum pomáhá rozjasnit, zjemnit linie a vrásky a vyrovnává vlhkost pokožky.

Olej z opuncie, švestkových semen, makadamie, pupalky dvouleté, meruňkových semen a hydratační arganový olej, zdokonalují texturu pokožky a tvoří silnou směs antioxidantů, pomáhají s tvorbou kolagenu a zlepšují elasticitu pokožky. Výtažek Sacha Inchi, unikátní rostliny z Amazonie a oleje ze semínek koriandru, působí protizánětlivě a zabraňují podráždění, zatímco výtažek z růže absolue působí na vaše smysly.

Více informací najdete u jednotlivých produktů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Flower and Spice - produkty péče o pleť vyráběné ve špičkových švýcarských laboratořích za použití pouze těch nejlepších bylin na světě. Každá směs květin a koření je vytvořena tak, aby se šetrně starala o vaši pokožku a zlepšovala vaši náladu ... přirozeně.

Zobrazit více

Flower and Spice není jen značka. Je to také osobní příběh zakladatelky společnosti Karmen Novak. Po deseti letech práce ve stresujícím prostředí se Karmen rozhodla udělat zásadní změnu. Začala dělat to, co opravdu v životě miluje. Od mládí ji uchvacoval svět bylinek, koření a květin. Začala studovat vědu o organické péči a do tohoto oboru zamilovala. Tato vášeň ji vedla k tomu, že začala experimentovat s různými rostlinami a vyvíjet skutečně přírodní produkty, které účinně vyživují a pečují o pokožku.

Produkt, který odstartoval značku Flower and Spice byl olej Midnight Beauty. „Tehdy jsem věděla, že tato směs je počátkem něčeho zvláštního - a že se s vámi o tuto péči chci podělit.“

S rituálem péče o pleť Flower and Spice můžete dosáhnout krásné, zářící a hluboce vyživené pleti. Receptury jsou z nejkvalitnějších přírodních a organických ingrediencí a kombinují omamné květiny a čisté botanické esence s terapeutickým kořením pocházejícím ze 45 zemí celého světa.

A protože víme, že vaše tělo nepotřebuje žádné umělé složky, v produktech Flower and Spice jsou použity pouze neškodné přírodní přísady.

Každý výrobek Flower and Spice je dermatologicky testován a bezchybně smíchán s nejvyšší přesností ve švýcarských laboratořích přírodní kosmetiky. Produkty splňují nejvyšší fyzikální, chemické a mikrobiologické standardy kvality.

 

 

Zpět do obchodu