Powered by Smartsupp

Jardins d'Écrivains - GEORGE - vzorek

George Sand byla nejmodernější ženou romantické doby. Parfém kombinuje nadčasové ingredience kávy a tabáku s dechberoucími tóny myrhy, pomerančových květů a peruánským balzámem. Unisexová vůně je kouřově kávová.

vzorek 

99 Kč
Kategorie: Vzorky parfémů

George Sand byla nejmodernější ženou romantické doby. Vůně George je inspirována jejím mimořádným životem. Ve svých románech se tato spisovatelka zabývala především postavením žen. Po rozvodu se svým manželem preferovala mužský styl oblečení. Známá byla také svým sexuálním životem. Partnery jí byli například spisovatel Honoré de Balzac či skladatel Fryderyk Chopin. Parfém kombinuje nadčasové ingredience kávy a tabáku. George Sand se oddávala kouření dýmky, což bylo u tehdejších žen velmi ojedinělé. Potkáváme se tu též s dechberoucími tóny myrhy, pomerančových květů a peruánským balzámem. Cypřišové tóny vyjadřují spisovatelky oslnivou povahu.

„Muži, kteří posuzují ženu, zapomínají, jak těžké je jí být.“

Hlava: neroli, bergamot

Srdce: otočník, káva, tabák

Základ: bílé pižmo, peruánský balzám, myrha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Jardins d´Écrivains, v překladu Zahrady spisovatelů, uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní Francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.


Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem a vůně jsou tak spojené s opravdu slavnými jmény a obdobími. A Anaïs svými dechberoucími a ohromujícími vůněmi vypráví své vlastní příběhy.  

Zpět do obchodu