Jovoy - Absolu de Mojito - interiérová vonná svíčka

Jediné mojito, které si můžete vychutnat bez omezení. Je jako svěží vánek v atmosféře kubánské noci…

Vůně máty, rumu a limetky se vznášejí a víří ve vzduchu vedle ducha Ernesta Hemingwaye, aby si mohli užít pramínek upřednostňovaného nápoje tohoto spisovatele.

"Karibské rytmy pulzují celou noc a Mojito je opojné. Dokonalá harmonie mámí svojí atmosférou."

180 g

Položka byla vyprodána…
Značka: Jovoy
2 040 Kč
Kategorie: Interiér
Položka byla vyprodána…

Luxusní balení - oválná krabice červené barvy, která je typická pro výrazné vůně parfumérského domu Jovoy, skrývá vonnou svíčku, kde je stejná červená barva použitá na sklo. Interiérová svíčka Jovoy se stane výrazným prvkem jakéhokoliv interiéru, její balení z ní dělá také nevšední dárek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JOVOY je příběh okouzlující renesance. Příběh pařížského parfému, který se zrodil v roce 1923 a poté byl zapomenut na více než 80 let. V roce 2010 se dobrodruh François Hénin nechal okouzlit při svých cestách lákavými přírodními surovinami. A rozhodl se jít po jejich stopách. Od inspirativních vůní v lesích ve Vietnamu po francouzský Grasse. Podnikatelský dobrodruh získal v těchto místech jedinečnou odbornost a vhled do světa niche parfémů a jejich jedinečných ingrediencí. JOVOY Perfumer Parisien je výsledek vrcholu současné parfumerie.

Zobrazit více

Ať už se jedná o parfémy, toaletní vody či interiérové vůně, všechny výtvory JOVOY mají ohromující příběh, které vycházejí z osobního prožitku či jedinečných setkání. Každá z těchto vůní je umělecky vytvořena nezávislými tvůrčími partnery. Ingredience jsou pečlivě vybírány a komponovány tak, aby výsledný čichový dojem rozehrál jedinečný příběh. Na své si přijdou milovníci parfémů z celého světa.

JOVOY je naprostým opakem mainstreamových parfumérských výtvorů. Jedná se o výjimečné vůně, které se vyrábí tradičními francouzskými postupy. Daleko od okázalosti a elitářství. Jedinečná atmosféra těchto parfémů se dělí o svého ducha se všemi, kteří se chtějí potkat s čistými vůněmi, které rozehrají silné emoce a vtáhnou každého na cestu do nejrůznějších koutů světa. Jedná se o smyslový zážitek, který je plný intenzivního dobrodružství.

Zpět do obchodu