Jovoy - L'Arbre de la Connaissance - interiérová vonná svíčka, 180g

Letní zdřímnutí pod fíkovníkem zaujme přitažlivostí trvalého a posvátného rituálu. Když hmyz bzučí parfémovaným vzduchem, užíváme si štěstí, že si můžeme sobeckým způsobem vychutnat kouzelný okamžik klidu. V zahradě, mysl putuje a tělo se uvolňuje ve sladkém klidu, ideální pro sny a meditaci. Pouze cvrčci cvrlikají.

 180 g

Značka: Jovoy
1 150 Kč –40 % 690 Kč
Kategorie: Parfémy
gardez moi
1 150 Kč –40 %

Tato meditativní vůně okouzlí svojí směsí fíků, hlohu a santalového dřeva.

"Houpací síť se houpe jemně, výkřik smíchu z jezera, vzduch kape středomořskými aroma ... Zdá se, že čas se zastavil."

Interiérová svíčka Jovoy se stane výrazným prvkem jakéhokoliv interiéru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

JOVOY je příběh okouzlující renesance. Příběh pařížského parfému, který se zrodil v roce 1923 a poté byl zapomenut na více než 80 let. V roce 2010 se dobrodruh François Hénin nechal okouzlit při svých cestách lákavými přírodními surovinami. A rozhodl se jít po jejich stopách. Od inspirativních vůní v lesích ve Vietnamu po francouzský Grasse. Podnikatelský dobrodruh získal v těchto místech jedinečnou odbornost a vhled do světa niche parfémů a jejich jedinečných ingrediencí. JOVOY Perfumer Parisien je výsledek vrcholu současné parfumerie.

Zobrazit více

Ať už se jedná o parfémy, toaletní vody či interiérové vůně, všechny výtvory JOVOY mají ohromující příběh, které vycházejí z osobního prožitku či jedinečných setkání. Každá z těchto vůní je umělecky vytvořena nezávislými tvůrčími partnery. Ingredience jsou pečlivě vybírány a komponovány tak, aby výsledný čichový dojem rozehrál jedinečný příběh. Na své si přijdou milovníci parfémů z celého světa.

JOVOY je naprostým opakem mainstreamových parfumérských výtvorů. Jedná se o výjimečné vůně, které se vyrábí tradičními francouzskými postupy. Daleko od okázalosti a elitářství. Jedinečná atmosféra těchto parfémů se dělí o svého ducha se všemi, kteří se chtějí potkat s čistými vůněmi, které rozehrají silné emoce a vtáhnou každého na cestu do nejrůznějších koutů světa. Jedná se o smyslový zážitek, který je plný intenzivního dobrodružství.

Zpět do obchodu