Jardins d'Écrivains - Kalifornská šalvěj

Kalifornská (bílá) šalvěj je posvátná bylina od severoamerických indiánů a je používaná pro čištění, hojení a ochranu. Používá se jako vykuřovadlo. Šalvěj je symbolem ctnosti, pevnosti a moudrosti, vyhání zlo. Očistí vzduch od negativních energií a také působí proti bakteriím a virům.

800 Kč –20 % 640 Kč
Kategorie: Interiér
Jardins d'Écrivains - Kalifornská šalvěj
800 Kč –20 %

Svazek šalvěje zapalte, nechte jej rozhořet a poté plamínek sfoukněte. Musí jen doutnat.  Odstřihnete doutnající část, necháte ji dohořet a zbytek svazečku si můžete nechat na další použití. U tohoto typu vykuřování buď držíte svazeček přímo v ruce, nebo můžete použít talířek z terakoty, nebo jiný nehořlavý odkládací předmět.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Jardins d´Écrivains, v překladu Zahrady spisovatelů, uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní Francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.


Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem a vůně jsou tak spojené s opravdu slavnými jmény a obdobími. A Anaïs svými dechberoucími a ohromujícími vůněmi vypráví své vlastní příběhy.