L'Occitane – Slaměnkový denní krém

Slaměnkový denní krém je denní hydratační krém se třemi blahodárnými účinky*, jejichž spojení minimalizuje výskyt vrásek a revitalizuje pleť**. Bohaté složení se saténově hebkou konzistencí pleť vyhlazuje a zpevňuje a zajistí jí rozzářený a neuvěřitelně mladistvý vzhled. Prokázané výsledky na redukci délky a hloubky vrásek.***

Značka: L'Occitane
1 540 Kč –25 % 1 155 Kč
Kategorie: Akční zboží
L'Occitane – Slaměnkový denní krém
1 540 Kč –25 %

Test spokojenosti na 53 ženách, který probíhal po dobu 4 týdnů, prokázal, že pleť okamžitě získává vyhlazenější (87 %) a mladší (78 %) vzhled. Po 4 týdnech jsou hluboké vrásky méně výrazné (70 %) a povolené kontury pleti jsou redukovány (74 %).

Ve Franci anebo v USA jsou žádosti o patenty v řízení.

* Test in vitro jednotlivých složek. ** Test in vivo: Test spokojenosti na 53 ženách po dobu 4 týdnů. *** Test účinnosti na 26 ženách po dobu 4 týdnů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost L'Occitane nabízí to nejlepší pro zářící a jedinečnou krásu, co může Provence nabídnout již od roku 1976, kdy si Olivier Baussan založil společnost s cílem uchovat tradice jeho rodné oblasti Provence ve Francii. V naší nabídce najdete výběr nejzásadnějších produktů této oblíbené značky. 

Zobrazit více

L’Occitane nabízí širokou paletu kvalitních kosmetických výrobků a vůní vyvinutých podle zásad fytoterapie a aromaterapie. Jejich základem jsou esenciální oleje a přírodní ingredience. Ty jsou pečivě vybírány pro svou účinnost a schopnost dát pokožce vše potřebné, aby byla krásná. L’Occitane systematicky nahrazuje umělé látky těmi na přírodní bázi všude, kde je to již dnes možné.

L’Occitane investuje do výzkumu a inovací a také se snaží snižovat dopady své výroby na životní prostředí. L’Occitane je rozhodně synonymem záruky kvality. Produkty značky L’Occitane potěší vaše smysly a přinesou vám okamžik relaxace a spokojenosti.