L'Occitane – Tělový a vlasový sprchový gel L'Homme Cologne Cedrát

Více než jen osvěžující sprcha. Je to okamžik těšně před začátkem daleké cesty... Sprchový gel kombinuje svěžest otevřeného moře s povzbuzujícími cedráty a díky multifunkčním vlastnostem dokonale umyje také vaše vlasy. Jeho bohatá pěna osvěží pokožku a zanechává pikantní a svěží vůni – kombinaci jiskřivých a citrusových tónů. 

Značka: L'Occitane
430 Kč
Kategorie: Pro muže

Hlavu vůně tvoří tóny cedrátové kůry a máty, evokující horký vzduch v Provence. Lístky fialek, černý pepř, růžový pepř a zázvor dodávají celé vůni pikantní nádech. Dřevité tóny cedru, jantaru a pižma na závěr celý vjem vůně příjemně zjemňují. Skutečný příběh muže L'Homme Cologne Cedrát vypovídá o touze po úniku a evokuje cestu člověka, který miluje svobodu. Jeho upřený pohled na obzor a touha po cestě za sebepoznáním. Vůně L'Homme Cologne Cedrát byla inspirována námořníky z Arles. V tomto přístavním městě na břehu řeky Rhôny se povolání námořníka dědilo z otce na syna, proto jsou do dnes námořníci součástí historie Provence. Design praktického modře zbarveného obalu zdobí etiketa s jemným vzorem naplaveného dříví. 

Složení:

Esenciální plej z cedrátu, glycerin, máta.

AQUA/WATER** - SODIUM LAURETH SULFATE - COCO-GLUCOSIDE – GLYCERIN** - COCO-BETAINE - PARFUM/FRAGRANCE - CITRUS MEDICA VULGARIS PEEL OIL** - MENTHOL** - SODIUM CHLORIDE - SODIUM BENZOATE - POLYQUATERNIUM-10 - CITRIC ACID** - SODIUM ACETATE - ISOPROPYL ALCOHOL - LIMONENE - LINALOOL - CITRAL

**Složky přírodního původu.

Neobsahuje BHA, formol ani formaldehyd, triclosan.

Společnost L'Occitane nabízí to nejlepší pro zářící a jedinečnou krásu, co může Provence nabídnout již od roku 1976, kdy si Olivier Baussan založil společnost s cílem uchovat tradice jeho rodné oblasti Provence ve Francii. V naší nabídce najdete výběr nejzásadnějších produktů této oblíbené značky. 

L’Occitane nabízí širokou paletu kvalitních kosmetických výrobků a vůní vyvinutých podle zásad fytoterapie a aromaterapie. Jejich základem jsou esenciální oleje a přírodní ingredience. Ty jsou pečivě vybírány pro svou účinnost a schopnost dát pokožce vše potřebné, aby byla krásná. L’Occitane systematicky nahrazuje umělé látky těmi na přírodní bázi všude, kde je to již dnes možné.

L’Occitane investuje do výzkumu a inovací a také se snaží snižovat dopady své výroby na životní prostředí. L’Occitane je rozhodně synonymem záruky kvality. Produkty značky L’Occitane potěší vaše smysly a přinesou vám okamžik relaxace a spokojenosti.