Jardins d'Écrivains - La Finca Vigía - interiérový difuzér

Bohaté tóny interiérové vůně s lehkým tropickým a svěžím nádechem jsou dokonalou elegantní volbou pro ty, kteří mají vytříbený vkus.

Jedinečný velký flakon je opravdovou ozdobou každého interiéru. Vybraná ratanová stébla, ponořená do pravého parfému ukrytého ve flakonu, delikátně provoní Váš domov až po dobu jednoho roku.

700 ml

Položka byla vyprodána…
4 750 Kč
Kategorie: Interiér
Položka byla vyprodána…

Finca Vigía je koloniální místo devatenáctého století, nacházející se blízko Havany. Byl to Ernest Hemingway, který toto kouzelné místo v roce 1940 koupil a strávil zde dvacet jedna let života. Toto místo bylo pro spisovatele hlavní inspirací: právě zde napsal svá nejslavnější díla. Není divu… Vítr vane přes nádherný kvetoucí park s vyhlídkou na Karibské moře a nese s sebou exotickou vůni přes modré moře…

Značka Jardins D´Écrivains vytvořila svou novou interiérovou vůni inspirovanou touto omamnou atmosférou. Jeho dřevitě-květinová vůně ztělesňuje eleganci legendární bílé květiny ginger lilly, zvanou mariposa (bílý květ „motýlek“), která je na Kubě národním květem.

Dopřejte si tuto jedinečnou interiérovou vůni a doplněk pro sebe, nebo věnujte jako nádherný dárek. 

Hlava: citron

Srdce: jasmín

Základ: santalové dřevo

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KB Avatar autora | 6.4.2020
Nádherně zpracovaný difuzér. Jeho vůně je návyková a flakón nepřehlédnutelný. Skutečně zdobí.

Značku Jardins d´Écrivains, v překladu Zahrady spisovatelů, uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní Francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.


Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem a vůně jsou tak spojené s opravdu slavnými jmény a obdobími. A Anaïs svými dechberoucími a ohromujícími vůněmi vypráví své vlastní příběhy.