Rancé 1795 - Laetitia - niche parfém

Úchvatná bulharská růže a okouzlující magnólie ve střední poloze podporují svěží a sytý bergamot a neroli v hlavě parfému. Ty jsou vystavěny na základu z pačuli a labdána a spolu s intenzitou vanilky z Reunionu vytvářejí silný zaobalený parfém s výraznou povahou, který svádí a okouzluje. 

Tóny: Svěží, květinové a kořeněné, vonící ambrou

EDP 50ml / 100ml / dámský

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Značka: Rancé
2 950 Kč 4 160 Kč od 2 950 Kč
Kategorie: Niche parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Ambrová, Květinová, Svěží
Pro koho: Dámská

François Rancé vzdal hold Laetitii, císařově matce, touto propracovanou, velmi elegantní a půvabnou ženskou vůní, která má intenzitu a charakter odrážející Laetitiinu vášnivou a svéhlavou povahu.

Drahocenný parfém je vyroben výhradně z nejvzácnějších a nejcennějších přírodních esencí, získaných z nejlepších let, to jest "Millésimé", pečlivě skladované esence z nejlepších sklizní, které se míchají a nechají zrát podle tradice Rancé.

Luxusní skleněný flakón zdobí ručně leptaný obraz oltáře, obklopeného kvetoucími olistěnými ratolestmi (symboly vitality a radosti), zhotovený zručným pařížským umělcem.

Hlava: Bergamot, pomerančové květy, mandarinka 

Srdce: Bulharská růže, magnolie, vistárie, muškátový oříšek

Základ: Pačuli, labdánum, Tolu balzám, vanilka z Réunionu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rodina Rancé se již od roku 1600 věnovala výrobě parfemovaných rukaviček pro francouzskou aristokracii, jež se vyráběly ve světově proslulém Grasse, kolébce parfémů. V roce 1975 se François Rancé rozhodl zaměřit výhradně na výrobu parfémů, jež ho okouzlily. Jakožto velký obdivovatel Napoleona, François a jeho potomci zasvětili mnoho svých parfémů právě Bonapartovi a dalším významným postavám této zajímavé éry. François se stal oblíbeným parfumérem královského dvora a vytříbené a moderní kompozice Rancé okouzlují i v současnosti.

Zobrazit více

Výjimečné umění a tradice

Mistrovské ovládání výroby parfemovaných rukaviček se díky opravdovému talentu François Rancé brzo vyvinulo v umění destilování a mísení esencí. Maison Rancé a jeho bohaté a harmonické vůně způsobily revoluci v parfumérském světě. Umění François Rancé natolik nadchlo Napoleona Bonaparta, že se François stal jeho oblíbeným parfumérem a vytvořil pro něj několik vůní jako Le Vainqueur, Triomphe a L´Eau de Austerliz.

Miláno: začátek nové éry

Alexandrovi Rancé se v roce 1902 podařilo začít novou éru parfumérského domu Rancé. Společnost se přestěhovala do Milána, kde jsou dodnes uchovány také části archivu Rancé, vintage produkty a unikátní kolekce uměleckých předmětů rodiny parfumérů.

Nadčasové dědictví

Dnes již sedmá generace pokračuje v odkazu rodiny Rancé a ctí tradiční řemeslo. Inspirací jim jsou vášeň a kreativita jejich předků i inspirace původními recepturami. To spolu s nejnovějšími výzkumy a vybranými přírodními ingrediencemi dává vzniknout nadčasovým a rafinovaným vůním s francouzskou elegancí.