V únoru ke každé objednávce dárek od Pigmentarium.

Rancé 1795 - Laetitia - niche parfém

Úchvatná bulharská růže a okouzlující magnólie ve střední poloze podporují svěží a sytý bergamot a neroli v hlavě parfému. Ty jsou vystavěny na základu z pačuli a labdána a spolu s intenzitou vanilky z Reunionu vytvářejí silný zaobalený parfém s výraznou povahou, který svádí a okouzluje. 

Tóny: Svěží, květinové a kořeněné, vonící ambrou

EDP 50ml / 100ml / dámský

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Značka: Rancé
2 950 Kč 4 160 Kč od 2 950 Kč
Kategorie: Niche parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Ambrová, Květinová, Svěží
Pro koho: Dámská

François Rancé vzdal hold Laetitii, císařově matce, touto propracovanou, velmi elegantní a půvabnou ženskou vůní, která má intenzitu a charakter odrážející Laetitiinu vášnivou a svéhlavou povahu.

Drahocenný parfém je vyroben výhradně z nejvzácnějších a nejcennějších přírodních esencí, získaných z nejlepších let, to jest "Millésimé", pečlivě skladované esence z nejlepších sklizní, které se míchají a nechají zrát podle tradice Rancé.

Luxusní skleněný flakón zdobí ručně leptaný obraz oltáře, obklopeného kvetoucími olistěnými ratolestmi (symboly vitality a radosti), zhotovený zručným pařížským umělcem.

Hlava: Bergamot, pomerančové květy, mandarinka 

Srdce: Bulharská růže, magnolie, vistárie, muškátový oříšek

Základ: Pačuli, labdánum, Tolu balzám, vanilka z Réunionu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francois Rancé, člen rodiny rukavičkářů a parfémářů s tradicí od roku 1600, se v roce 1795 rozhodl věnovat výhradně výrobě parfémů. Jakožto velký obdivovatel Napoleona, Francois a jeho potomci zasvětili mnoho svých parfémů právě Bonapartovi a dalším významným postavám této zajímavé éry.

Zobrazit více

Senzační úspěch bohatých a harmonických vůní, které způsobily revoluci v parfémářském umění, zajistily i slávu Maison Rancé. V naší nabídce máme historické vůně z let 1801 - 1824.

Eau Sublime, věnovanou Josefine, Eau de Noblesse, kterou Jean Rancé vytvořil pro velkolepý ples francouzské aristokracie, který pořádala princezna z Naples v roce 1822, Eau de la Couronne, další mistrovský kousek věnovaný Napoleonově sestře Pauline , a slavnou Eau de France z roku 1807, věnovanou Francii, jejím ženám a mužům.

Pánská vůně Eau de duc Berry, vytvořená v roce 1818, byla věnovaná poctě vévody de Berry, který se zasloužil o znovunabytí titulu Mistr parfémář pro Jeana Rancé. Tento titul mu byl králem Ludvíkem XVIII. na krátkou dobu odebrán z politických důvodů.