Jardins d'Écrivains - Saint Tropez - interiérová svíčka

Parfémovaná svíčka, která provoní interiér omamnou kombinací fíků, borovice a jasmínu.

600 Kč –37 % 380 Kč
Jardins d'Écrivains - Saint Tropez - interiérová svíčka
600 Kč –37 %

Inspirováno slavnou spisovatelkou Sidonií-Gabiellou Colette (1873-1954), která se přestěhovala do Saint Tropez v roce 1925. "Já znám Saint Tropez. Stále existuje. Vždy bude existovat pro ty, kteří se zvedají za úsvitu."

Značku Jardins d´Écrivains v překladu Zahrada spisovatelů uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.
Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem. I řada parfémů na léto – Body Splash. Každý parfém sebou nese spojení se slavným jménem a vyjadřuje charakteristiku dané osoby.