Jardins d'Écrivains - Rio de Janeiro - interiérová svíčka

Parfémovaná svíčka, která provoní interiér omamnou kombinací santalového dřeva, patchouli a ylangu.

600 Kč –37 % 380 Kč
Jardins d'Écrivains - Rio de Janeiro - interiérová svíčka
600 Kč –37 %

Vůně je poctou Stephanu Zweigovi (1881-1942), který byl rakouský spisovatel, dramatik, novinář a slavný životopisec. Utekl do Brazílie v roce 1941, druhá světová válka navždy ukončila jeho humanistické sny.

Značku Jardins d´Écrivains v překladu Zahrada spisovatelů uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.
Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem. I řada parfémů na léto – Body Splash. Každý parfém sebou nese spojení se slavným jménem a vyjadřuje charakteristiku dané osoby.