V únoru ke každé objednávce dárek od Pigmentarium.

Rancé 1795 - Le Vainqueur - niche parfém

Radostná vzrušující svěžest středomořských citrusových plodů je obohacena o rozmarné barevné tóny dalších druhů ovoce a elegantní smyslnost jasmínu. Aromatický náboj levandule a pelargónie zdůrazňuje jeho rozhodnost, mužnost a sílu. Kůže, dřevo a kosatec tvoří originální kombinaci, která bohatne, jak se obaluje tóny pižma.

Tóny: Svěží, květinové, středomořské, vonící ambrou

EDP 50ml / unisex

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Značka: Rancé
2 600 Kč 3 650 Kč od 2 600 Kč
Kategorie: Niche parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Dřevitá, Květinová, Svěží
Pro koho: Unisex

Vítěz: Napoleon. François Rancé mu věnoval tento parfém a vycházel přitom ze středomořské atmosféry, která byla Napoleonovi i Françoisovi samotnému tak drahá. 

Lahvička je obelisk, který ztělesňuje koncept samotného Vítězství. Tento obrovský monolit byl věnován pouze největším historickým osobnostem celého tisíciletí. Lahvička tvaru obelisku se zavírá korunou s císařským orlem, která se dává na hlavy vítězů.

 

Hlava: grapefruit, bergamot, zázvor, žlutý meloun, vodní meloun a italská mandarinka

Srdce: levandule, olej z muškátové růže, konvalinka, muškátový oříšek a kalabrijský jasmín

Základ: santalové dřevo, vetiver, florentský kosatec, kůže, ambra, pižmo 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francois Rancé, člen rodiny rukavičkářů a parfémářů s tradicí od roku 1600, se v roce 1795 rozhodl věnovat výhradně výrobě parfémů. Jakožto velký obdivovatel Napoleona, Francois a jeho potomci zasvětili mnoho svých parfémů právě Bonapartovi a dalším významným postavám této zajímavé éry.

Zobrazit více

Senzační úspěch bohatých a harmonických vůní, které způsobily revoluci v parfémářském umění, zajistily i slávu Maison Rancé. V naší nabídce máme historické vůně z let 1801 - 1824.

Eau Sublime, věnovanou Josefine, Eau de Noblesse, kterou Jean Rancé vytvořil pro velkolepý ples francouzské aristokracie, který pořádala princezna z Naples v roce 1822, Eau de la Couronne, další mistrovský kousek věnovaný Napoleonově sestře Pauline , a slavnou Eau de France z roku 1807, věnovanou Francii, jejím ženám a mužům.

Pánská vůně Eau de duc Berry, vytvořená v roce 1818, byla věnovaná poctě vévody de Berry, který se zasloužil o znovunabytí titulu Mistr parfémář pro Jeana Rancé. Tento titul mu byl králem Ludvíkem XVIII. na krátkou dobu odebrán z politických důvodů.