Les Cocottes de Paris - La Castiglione - niche parfém

Comtessa di Castiglione byla hluboce tajemná, takřka noční tvor, velice ráda šokovala jak svým nápaditým vzhledem, tak uměleckými fotografiemi. Byla mimořádně krásná a přinesla pocit novosti. La Castiglione je tichá, ale inspirativní.

edp 100ml

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 580 Kč
Kategorie: Niche parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Balzamická, Kořeněná, Sladká
Pro koho: Dámská

Hlava: citron, mech

Srdce: pryskyřice, lékořice, patchouli, cedr

Základ: pižmo, myrhová pryskyřice, sturačový květ (sturač)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přeneste se do Francie 19. století, půvabně krásného období, které se označuje za La Belle Epoque. Bylo ohromující směsicí umělecké kreativity, politické moci a kulturního života, který dosáhl nebývalé úrovně. Docházelo k vzniku bulvárů, kaváren. Jednalo se o období rozkvětu fotografie, zrodu kinematografie a šokujícího skandálu – většinu z nich vytvářely nebo se točily kolem takzvaných Queens of the Night, v Paříži známé také jako Les Cocottes.

Zobrazit více

Les Cocottes byla hrstka mimořádných žen, které se řídily vlastními pravidly. Úchvatně nádherné kurtizány, které byly uctívané nejen za svůj nápaditý vzhled, ale i nadání pro tanec a zpěv. Zanedlouho o nich věděl celý svět.

Anais Biguine se nechala těmito neuvěřitelně temperamentními ženami s různými charaktery inspirovat. Tato výjimečná parfémářka se ráda zabývá životy osobností, které měly fascinující existenci a využívá jich při své tvorbě. Les Cocottes de Paris byly vrcholem rozsahu této jedinečné doby. Byly prvními ženami, které si nárokovaly svobodu. Ženy, které byly nespoutané, divoké a v Evropě nejvíce vyhledávané ženy své doby. Vznikly tři druhy úžasných vůní, které vystihují tyto mimořádné osobnosti.