Bronnley - Limetka & Bergamot – Krém na ruce a nehty

Dopřejte pokožce svých rukou luxusní péči z edice Limetka & Bergamot, která je bohatá na zvláčňující složky, jako je výtažek z lípy či vitamín B5. Vaše ruce i nehty budou krásně jemné, vyživené a zpevněné. 

50 ml

Značka: Bronnley
150 Kč
Kategorie: Kosmetika
Tělo: Krémy na ruce

Popis vůně:

Svěží a svůdná vůně s pikantními svrchními tóny limetek, bergamotu a grapefruitu, které dávají postupně vyniknout spodní vrstvě z teplé ambry a sladkých dřevin.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MT Avatar autora | 1.4.2020
Nejlepší krém, co jsem kdy vyzkoušela. Mám již druhý a neplánuji to měnit :))

Bronnley - tradiční anglická značka je symbolem kvality a nadčasovosti. Široké portfolio produktů péče o tělo, mýdel, tělových pudrů a sezónních dárků je žádaná nejen v zemi svého původu, ale po celém světě. 

Zobrazit více

Jedinečnost, kvalita, skvostná vůně a luxusní balení – i těmito slovy lze popsat výrobky, jež nabízí firma Bronnley. Vedle precizního zpracování se produkty vyznačují neotřelými přírodními vůněmi. Tuhá mýdla jsou trojitě mísená, což zaručuje stálost barvy a tvaru a díky jejich šetrnému složení je lze použít i na obličej.

Anglická značka Bronnley vznikla v roce 1884, kdy ji na základě svých znalostí a zkušeností získaných v Paříží založil parfemář James Bronnley. Od té doby jsou produkty značky Bronnley neustále inovovány, avšak původní vize precizně zpracovaných a kvalitních výrobků je zde stále na prvním místě. O kvalitě a lásce k řemeslu svědčí i skutečnost, že mýdla značky Bronnley dokázala překonat obě světové války a své vedoucí postavení na poli kosmetických přípravků si udržela dodnes.

Od roku 1943, kdy se značka Bronnley rozšířila do celého světa si získala reputaci luxusních a inovativních produktů. V témže roce poprvé obdržela tzv.“Royal Warrant” garanci krále George VI. a později jejího veličenstva Královny Elizabeth II, kterou má Bronnley v držení dodnes. Touto značkou jsou oceňovány pouze produkty výjimečné kvality, které používá britská královská rodina.