Powered by Smartsupp

Linda Meredith - Collagen Synergie

Collagen Synergie je nejnovější převratnou technologií od Lindy Meredith. S okamžitým účinkem pleť vyhladí, hydratuje, zvýší její elasticitu a rozjasní tón pleti. Praktické balení ve formě spreje je navíc ideálním produktem na cesty nebo když potřebujete Vaší pleti kdykoli dodat dávku energie a jasu. Díky jemnému rozprašovači produkt můžete aplikovat přímo na pleť.

Položka byla vyprodána…
3 170 Kč
Kategorie: Péče o pleť
Pleť: Vody a tonika
Položka byla vyprodána…

Použití: Stříkněte dva až třikrát produkt do dlaní, promněte a jemně vmasírujte do pleti, aby se všechny účinné složky mohly vstřebat. Bříšky prstů provádějte jemné krouživé pohyby na pokožce obličeje a krku – stačí lehce, velmi jemná textura se do pleti krásně vstřebá. Nemusíte se vyhýbat ani očnímu okolí, které Collagen Synergie nádherně zvláční a odstraní tak jemné linky. 

Extra tip: Pro extra posílení pleti, zvláště v zimním období, přidejte Collagen Synergie do Vašeho nočního krému. Naneste na dlaň Váš oblíbený noční krém a jednou až dvakrát stlačte pumpičku spreje. Poté promněte v dlaních a vmasírujte do pleti. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty péče o pleť, pojmenované po své zakladatelce a stále v oboru aktivní majitelce Lindě Meredith, pracují na zvýšení úrovně hydratace a pomáhají zpomalit proces stárnutí. Výsledky hovoří samy za sebe...

Zobrazit více

Linda Meredith pracuje v kosmetickém průmyslu už více než 40 let. Během této doby zaznamenala dramatický posun ve vývoji naší pleti. Zkoumáním, co způsobuje tyto změny se ukázalo, že v posledních 60 letech jsou významným faktorem toxiny.

Chemikálie, konzervační látky a hormony, jsou nyní součástí našeho každodenního života a mají významný vliv na naši pokožku. Dnešní produkty již neodpovídají našim potřebám v péči o pleť a po tolik let zažitá představa, že naše pleť je mastná, suchá či kombinovaná, nás nutila vybírat si produkty z ohraničené škatulky. Zmíněné škatulky, typy pleti, stále existují, ale u většiny žen se různě překrývají. To znamená, že stávající metody zaměřené vždy na jeden určitý typ pleti ztrácí svoji funkčnost. To vytváří prostor pro alternativní koncept v péči o pleť, který tento problém vyřeší.

Kosmetická péče značky Linda Meredith byla vyvinuta právě proto, aby se zaměřila a řešila problémy pleti a ne pouze jednotlivé typy pleti, což je důvod zavedení vrstvení. Celý sortiment je navržen tak, aby se jednotlivé produkty navzájem doplňovaly a vytvářely harmonický celek řešící individuální problémy klientů. Všichni víme, že některé dny můžeme na pokožce pociťovat pnutí, jiné dny se mohou objevit suchá místa nebo pupínky. Z tohoto důvodu byl každý produkt v rámci celého sortimentu navržen s takovými vlastnostmi, které když se vhodně zkombinují, poskytují individuální řešení a jejich účinnost se zvyšuje. Výsledkem je krásná, přirozeně zářící normalizovaná pleť.

Produkty LM dodávají pokožce potřebné živiny, stejně jako je dodáváme našemu tělu. Věříme, že tento přístup budou následovat i další generace produktů v péči o pleť. Navíc byly odstraněny problematické chemikálie, jako jsou parabeny. Všechny produkty lze rovněž používat i během těhotenství. 

Londýnská odbornice na pleť, Linda Meredith, má v čekárně svého salónu mnoho hollywoodských hvězd. Celebrity, společensky známé osobnosti a členové královské rodiny jsou jejími nejvěrnějšími klienty. Její telefonní číslo je v adresáři každé top celebrity, která chce zazářit. Linda Meredith tak nadále pečuje o nejslavnější tváře světa. 

 

Zpět do obchodu