Linda Meredith - Tajemství celebrit - luxusní sada

Sada nejoblíbenějších a nejúčinnějších produktů vybraných celebritami, které dlouhodobě navštěvují salón Lindy Meredith a nedají na její ošetření dopustit. Tyto tři produkty představují špičku v péči o pleť.

Položka byla vyprodána…
9 010 Kč
Kategorie: Péče o pleť
Pleť: Krémy a gely, Dárkové sady
Položka byla vyprodána…

Sada Celebrity Secret obsahuje:

Amazon - Produkt který se zaměřuje na léčbu povrchu naší pokožky. Vrásky, akné, žilky, stárnutí kůže. Tyto problémy řeší jemný krém Amazon s neobvyklou konzistencí a to velmi intenzivním způsobem. Je vhodný pro klientky, které nerady používají make-up. Uchová Vaši pleť po celý den matnou a díky své struktuře skryje drobné nedokonalosti.

V-Tox - Unikátní produkt Lindy Meredith s okamžitými účinky. V-Tox je zaměřen na vrásky a stejně jako botox proti nim intenzivně bojuje, nicméně bez použití chemie. Klientky Lindy Meredith tento produkt zbožňují, a proto patří mezi její bestsellery. Omezuje kontrakce mimických svalů a tak předchází tvorbě dalších vrásek. Nabízí okamžité rozjasnění a mladistvý vzhled.

Q3 - Při aplikaci tohoto protivráskového krému, se uvolňují vitamíny a oleje, které působí hluboko v pokožce. Sójový extrakt současně doplňuje hadinu vlhkosti pleti. Redukuje jizvičky a popraskanou kůži. Stimuluje buněčnou komunikaci a napomáhá regeneraci poškozené kůže věkem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Produkty péče o pleť, pojmenované po své zakladatelce a stále v oboru aktivní majitelce Lindě Meredith, pracují na zvýšení úrovně hydratace a pomáhají zpomalit proces stárnutí. Výsledky hovoří samy za sebe...

Zobrazit více

Linda Meredith pracuje v kosmetickém průmyslu už více než 40 let. Během této doby zaznamenala dramatický posun ve vývoji naší pleti. Zkoumáním, co způsobuje tyto změny se ukázalo, že v posledních 60 letech jsou významným faktorem toxiny.

Chemikálie, konzervační látky a hormony, jsou nyní součástí našeho každodenního života a mají významný vliv na naši pokožku. Dnešní produkty již neodpovídají našim potřebám v péči o pleť a po tolik let zažitá představa, že naše pleť je mastná, suchá či kombinovaná, nás nutila vybírat si produkty z ohraničené škatulky. Zmíněné škatulky, typy pleti, stále existují, ale u většiny žen se různě překrývají. To znamená, že stávající metody zaměřené vždy na jeden určitý typ pleti ztrácí svoji funkčnost. To vytváří prostor pro alternativní koncept v péči o pleť, který tento problém vyřeší.

Kosmetická péče značky Linda Meredith byla vyvinuta právě proto, aby se zaměřila a řešila problémy pleti a ne pouze jednotlivé typy pleti, což je důvod zavedení vrstvení. Celý sortiment je navržen tak, aby se jednotlivé produkty navzájem doplňovaly a vytvářely harmonický celek řešící individuální problémy klientů. Všichni víme, že některé dny můžeme na pokožce pociťovat pnutí, jiné dny se mohou objevit suchá místa nebo pupínky. Z tohoto důvodu byl každý produkt v rámci celého sortimentu navržen s takovými vlastnostmi, které když se vhodně zkombinují, poskytují individuální řešení a jejich účinnost se zvyšuje. Výsledkem je krásná, přirozeně zářící normalizovaná pleť.

Produkty LM dodávají pokožce potřebné živiny, stejně jako je dodáváme našemu tělu. Věříme, že tento přístup budou následovat i další generace produktů v péči o pleť. Navíc byly odstraněny problematické chemikálie, jako jsou parabeny. Všechny produkty lze rovněž používat i během těhotenství. 

Londýnská odbornice na pleť, Linda Meredith, má v čekárně svého salónu mnoho hollywoodských hvězd. Celebrity, společensky známé osobnosti a členové královské rodiny jsou jejími nejvěrnějšími klienty. Její telefonní číslo je v adresáři každé top celebrity, která chce zazářit. Linda Meredith tak nadále pečuje o nejslavnější tváře světa. 

 

Zpět do obchodu