Do Vánoc prodlužujeme otevírací dobu v sobotu od 10 do 17 hodin. Těšíme se na Vás!

Meadows - Difuzér Verden Glow

V něžném objetí tmy k vám z noční oblohy prýští záře prvních hvězd provázená sladkými tóny vanilky. Harmonický celek dotváří pronikavá vůně cedru a santalového dřeva, v omamném kontrastu s divokou feferonkouVychutnejte si dokonalý večerní koktejl plný klidu a ticha.

250 ml

Balení obsahuje: Difuzér, náplň, tyčinky

Značka: Meadows
2 590 Kč
Kategorie: Interiér
MEADOWS difuzer 2021 gray
Novinka

Sklo 

Originální ručně foukané sklo MEADOWS je uměleckým dílem vyrobeným v Čechách. Má stoletou tradiční formu z Kamenického Šenova.Co vůně, to jinak barevné sklo. Barva je vždy citlivě vybraná k dané parfemaci, vše se krásně prolíná a doplňuje.  

Obal 

Minimalistické obaly, z elegantního černého papíru s organickou strukturou, jsou vyrobené v České republice z recyklovatelných materiálů. Jednoduché provedení nechává vyniknout jedinečný design produktu, který je uvnitř.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
T Avatar autora | 1.12.2021
Difuzér od Meadows je nádherný produkt, který nejen že krásně provoní celou domácnost, ale zároveň je také skvělým designovým doplňkem do jakéhokoli interiéru. Myslím si, že s tímto difuzérem nelze udělat chybu!

Koncept značky MEADOWS je založen na oživování tradic a vytváření nových příběhů. Precizně zpracované interiérové difuzéry a svíčky jsou vyráběné v malých sériích v Česku a odkazují na tradiční řemeslo.

Zobrazit více

Smysl pro krásu a obchod měla Vladimíra Fremuthová nejspíš odjakživa. Společnost MEADOWS založila v roce 2012 a skloubila v ní své dvě velké vášně – interiérový design a vůně. A začala vyrábět své vlastní svíčky….

„Od nápadu do představení prvních kolekcí uplynuly dva roky hledáním těch nejlepších dodavatelů. Věděla jsem, že nechci používat parafín, který uvolňuje CO2 do ovzduší a že chci jít co nejvíce přírodní cestou. Knoty našich svíček jsou tedy z čisté egyptské bavlny a vosk je sojový. Parfemace pro nás vyrábí prestižní francouzská společnost a veškeré vůně jsou vyvíjeny pouze pro naši značku. Ve Francii jsem byla přítomna u prvního vývoje parfemací a dozvěděla se tak i potřebné informace k výrobě svíček.

Testování bylo velmi náročné a zabralo několik stovek hodin. Záměrem bylo, aby svíčka vyhořela celá až na dno, aby knot nezanechával černé úlomky, a to je opravdu oříšek. Vše se nám podařilo a svíčky splňují všechna naše přísná kritéria. Díky sójovému vosku hoří dlouhých 60 hodin.“

Portfolio Meadows zahrnuje deset vůní, vedle svíček, které se vyrábÍ ve třech velikostech, v něm najdeme i vonné difuzéry. Originální ručně foukané sklo MEADOWS je uměleckým dílem vyrobeným v Čechách. Má stoletou tradiční formu z Kamenického Šenova.