Merme Berlin - Antioxidační mlha s růží a krystaly růženínu

Tato hydratační, čistící a zklidňující pleťová voda je velmi bohatá na antioxidanty, které zpevňují kožní buňky. Pleť je po jejím použití v mžiku osvěžená, póry jsou zbaveny nečistot a přebytečného mazu. Po celý den je díky svým antibakteriálním vlastnostem pokožka svěží a očistěná.

Navíc obsahuje skutečné krystaly růžového křemene pro podporu pocitů sebelásky, pozitivní energie a přirozeného vyzařování. Jeho protizánětlivé a terapeutické vlastnosti povznášejí vaši náladu a obnovují přirozenou rovnováhu pH pokožky. Budete zářit.

Organic & Vegan

90 ml

 
Značka: Merme Berlin
850 Kč
Kategorie: Kosmetika

Ingredience:

Bulharská růžová voda je velmi účinným a šetrným prostředkem k hydrataci pleti. Ihned se do pleti vstřebává  a nezanechává po sobě žádné stopy. Pleť je pouze zářivá a spokojená. Vhodná je růžová voda pro všechny typy pleti. Především pro pokožku aknózní, citlivou, či podrážděnou.

Použití:

Aplikujte dostatečné množství na vyčištěnou pleť. Vhodné je tento produkt užívat ráno i večer. Nejlepšího výsledku dosáhnete použitím po sprchování. Sprcha funguje jako napařovač pleti. Póry se otevřou a umožní tak lepší absorbci produktu. Tato voda ve spreji je též výborným pomocníkem pro osvěžení pleti kdykoliv během dne. Po čištění funguje tato růžová voda i jako tonikum, těsně  před použitím pleťového oleje nebo hydratačního krému. 

Složení:

100% Bulgarian rose water (Rosa damascena flower water), Rose Quartz Crystals

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Filozofií berlínské značky MERME je „síla v jednoduchosti“. Obsah složek v produktech MERME je zredukován na jednu jedinou, tu nejúčinnější.  Použito je vždy co nejméně složek bez schovaných plnících látek, syntetik nebo chemikálií. Tento přístup účinně poslouží jak začátečníkům v oblasti přírodní krásy, tak ostříleným „závislákům“ na kosmetice, kteří již vyzkoušeli všechno a touží vrátit se ke kořenům.

Zobrazit více

Všechno, co naneseme na pokožku a do vlasů, je absorbováno do těla a následně do krevního oběhu. Běžné kosmetické produkty mohou obsahovat až 200 chemikálií, které škodí našemu tělu. S MERME je vaše každodenní péče o tělo zbavena všech těchto zbytečných chemikálií.

Ingredience jsou natolik účinné, že obstojí i samotné, nezprocesované a bez přídání parfemace nebo parabenů. MERME nevěří v překombinování ingrediencí ve složení, což jen snižuje účinnost těch nejmocnějších ingrediencí.

MERME ingredience jsou získávány po celém světě, produkty jsou poté kompletovány v Berlíně. Každá z aktivních složek je vybrána, aby optimálně cílila na specifické požadavky a pomohla Vám dosáhnout té nejzářivější, nejzdravější pleti. Potvrzeno vědeckými výzkumy a starověkou moudrostí, ingredience MERME jsou ceněny pro svoji schopnost hojit, hydratovat a chránit všechny typy pleti v každém věku.

Proč oleje?

Tajná zbraň přírody

Naše pokožka a vlasy přirozeně produkují olej, který pomáhá mazat, hojit, chránit a hydratovat. Když však stárneme nebo jsme dehydratovaní, naše těla produkují olej pomaleji. V těle se zásobárna oleje přirozeně nevyskytuje a my tedy musíme nahradit chybějící olej přirozenou, silnou dávkou čistých olejových živin, které nejen pomohou s důležitými atributy, jako je elasticita, ale také zdravá záře a jemná, pružná pokožka a vlasy.

Použití olejů také pomůže našim tělům přestat nadměrně produkovat maz, který vede k vyrážkám a akné. Pokud jsou na pokožku a vlasy naneseny krémy a pleťové vody na chemické bázi, násilně je zbavují jejich přirozené vlhkosti a naše tělo je nuceno tuto ztrátu nadměrně kompenzovat.

MERME Elixirs je řada přírodních rostlinných olejů, které jsou formulovány s ohledem na každodenní potřebu pokožky a vlasů. Síla a účinnost produktů MERME komunikuje s pokožkou a zesiluje její vlastní schopnost regenerace, rovnováhy a obnovy. Zároveň se rychle vstřebávají a nezanechávají pokožku mastnou.

O MERME

Zakladatelka MERME, Australanka Claire Ralston, se již během studií na Australian College of Natural Beauty začala zajímat o přírodní kosmetiku a její efektivitu. Dalších 10 let v modelingu a kosmetickém průmyslu ji utvrdilo v přesvědčení, že i „přírodní“ kosmetika je ve skutečnosti plná chemikálií a jedinou jistotu o nezávadnosti používané kosmetiky tak bude mít pouze v případě, pokud si ji vyrobí sama. Od roku 2014 je jejím domovem Berlín. Zdejší přístup, směřující ke kvalitě, praktičnosti a jednoduchosti ji v jejím přesvědčení ještě utvrdil. „Toto německé myšlení mě naučilo, že je lepší mít pouze jeden opravdu vysoce kvalitní produkt než pět méně kvalitních. Ideologie produktů MERME obsahující pouze jednu složku s nejvyšší kvalitou byla rozhodně inspirována touto úžasnou kulturou. Jako majitelka citlivé pokožky již vím, že je nejlepší zařadit vždy pouze jednu novou složku, aby bylo možné přesně určit, co pro pleť nejlépe funguje. “

Její koncept produktů MERME byl inspirován její australskou babičkou Merme, která vždy používala domácí, přírodní, vysoce kvalitní oleje k vyléčení jakékoli nerovnováhy pokožky.