Nově doprava zdarma.

Naomi Goodsir - Or du Sérail - vzorek 2ml

Gurmánský a podmanivý parfém, který evokuje zlatý tabák. Jantarová, dřevitá, pižmová kompozice. Inspirací při tvorbě této jedinečné kombinace byl obraz francouzského umělce Eugene Delacroixe.

EDP / unisex

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Značka: Naomi Goodsir
99 Kč
Kategorie: Vzorky parfémů
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Ovocná, Sladká, Tabáková
Pro koho: Unisex

Hlava: labdanum, rum, davana, červené ovoce, mango, sladký pomeranč

Srdce: šalvěj muškátová, včelí vosk absolue, kokosový ořech, růžová pelargónie, ylang ylang

Základ: tabák absolue, ambra, labdanum, dubové dřevo absolue, cedrové dřevo, pižmo, vanilka absolue, absolutní maté
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Duch parfémů Naomi Goodsir navazuje na tradiční, nezávislé parfémy. Za těmito parfémy je vášnivá žena, umělkyně s velmi atypickým stylem. Koncepty jejích parfémů jsou její jedinečností inspirovány a odrážejí tak její unikátní vesmír. Parfémy Naomi Goodsir jsou tvořeny symbolickými a přírodními surovinami.  Všechny vůně mají jedinečnou zřetelnou identitu a texturu.

Zobrazit více

Krásné ušlechtilé a elegantní kompozice. Pět parfémů Naomi Goodsir odráží šílenství a fantazii designérského mikrokosmosu, což vytváří tajuplný a velmi osobní odkaz. Naomi si vytvořila jedinečné know-how.  Obklopila se talentovanými parfémáři. Osobnostmi jako Julien Rasquinet, Bertrand Duchaufour a Isabelle Doyen. Naomi Goodsir Parfums jsou vyráběny a baleny ručně, a to na francouzské riviéře blízko Grasse. Hlavního města parfémů, kde Naomi pracuje a žije.

V lednu 2015 napsal Italský Vogue o Naomi Goodsir jako o jedné z nejslibnějších talentů. Naomi neustále rozpoutává zájem o svou tvorbu. Vytváří klobouky, tašky a další doplňky s nespoutanou představivostí. Nejedná se o obyčejné doplňky, ale o umělecká díla s jedinečným podpisem.

Pokud se setkáte s Naomi Goodsir, není možné abyste tuto bytost přehlédli. Je to velmi výrazná žena s osobitým stylem. Australská kloboučnice a designérka vás zaujme svým rafinovaným kouzlem. Naomi je známá svými „strašidelnými“ klobouky.  Šikmými, někdy rockovými, často punkovými, ale vždy elegantními. Již více než 10 let, s ohledem na techniku ​​kloboučnického průmyslu, vytvořila ručně vyrobené jedinečné kusy, které upřednostňují krásné textilie od společnosti Living Heritage Companies (EPV), jako poctu k tradičnímu řemeslu našich předků. Nejrůznější kůže, včetně exotické kůže australského krokodýla jsou hlavní materiály, které tato designérka používá. Vytváří tak odkaz svému australského původu.