Nově doprava zdarma.

Napsali o nás

Slidery loga_1160x441

 

Harper’s Bazaar „Za objev letošního jara považujeme parfém Baïkal Leather od Nicolaï“ (duben 2020)

 

Esprit „Londýnské kosmetické značce Doers of London trvalo zhruba rok, než svých pět produktů pro muže dostala mezi světovou špičku. Dnes má Doers of London kromě poliček v obchodních domech Barneys New York či Liberty a Selfridges v Londýně zastoupení v luxusních e-shopech. Singapurský časopis August Man Magazine dokonce zvolil jejich čistící emulzi nejlepším produktem svého druhu pro rok 2019, britský magazín GQ pak Doers of London nominoval do výběru nejlepších nových značek s pánskou kosmetikou."

 

Marie Claire „Pánský pleťový krém od Doers of London kůži hydratuje, zklidňuje a bojuje proti známkám stárnutí.“ (leden 2020)

 

Luxury „Francouzský hudebník a parfumér Pierre Gugen spojil své dvě vášně a dal vzniknout značce L’Orchestre Parfum, která nabízí šest jedinečných parfémů inspirovaných hudbou. Vůně Cuir Kora je výrazně dřevitá a kořeněná, ze základu parfému Encens Asakusa vyčnívá kadidlo zjemněné fialkami, Flamenco Neroli oplývá množstvím pomerančových květů, Rose Trombone v sobě rozverně mísí tóny růže, vanilky či santalu a divoká Thé Darbouka voní po kakau, styraxu a růžovém pepři, zatímco snovou novinku Piano Santal definují dřevité i smetanové nuance.“ (listopad 2019)

 

Forbes / úryvek z článku o Nicolaï:

„V jejich laboratořích přímo v centru Paříže neustále vznikají nové a nové nápady na parfémy. „Nejkvalitnější ingredience jsou samozřejmě drahé a jsou pro kvalitu luxusního parfému zásadní, nakonec je ale důležité to, jak k parfému člověk přistoupí, co s čím propojíte. I jednoduchá a známá esence může najednou vytvořit v nose přímo explozi, opravdický ohňostroj,“ líčí zapáleně Patricie.“ (listopad 2019)

 

Vogue „Na pomyslný skleněný strop narazila i Patricia de Nicolaï, prapravnučka Pierra Guerlaina a dnes sama úspěšná autorka niche vůní. Ženy v rodu Guerlainů jaksi dlouho neměly šanci. „Opravdu si myslím, že kdybych byla muž a ucházela se o místo juniorského parfémáře u Jeana-Paula Guerlaina, určitě by mě přijal,“ vzpomíná na dobu, kdy slavnou značku držela v rukou rodina.“ (říjen 2019)

 

Cosmopolitan / úryvek z článku o Anais Biguine, zakladatelce parfémů Jardins d’Écrivains.

„Své práci se věnuji vlastně pořád. Čtu, vymýšlím, vytvářím. I když jsem zrovna na dovolené, hlavou mi běží nápady. Jsem v úzkém kontaktu s chemiky z Grasse. Těší mě světový úspěch. Jsem hrdá, když vidím, že se mé parfémy prodávají ve více než třicetí zemích.“ (říjen 2019)

 

Top Class „Co je tak vzrušujícího na niche parfémech a proč si je lidé zamilují na první nádech? Jde o kosmetiku, s níž se budete cítit jedinečně! Tyto parfémy jsou totiž tvořeny z těch nejvytříbenějších ingrediencí s důrazem na proces přípravy, který může trvat i desetiletí. V butiku Myskino se navíc můžete spolehnout na osobitý přístup a příjemné rodinné prostředí…“ (říjen 2019)

 

Dolce Vita „Myskino, concept store zaměřený na luxusní přírodní kosmetiku i francouzské niche parfémy, otevřel první butik v Česku. Seženete v něm anglickou značku přírodní kosmetiky Antonia Burrell, péči o vlasy Austin Austin i niche parfémy Nicolaï Parfumeur-Créateur.“ (červen 2019)