Nettuno - niche parfém

Talismany - Collezione Preziosia - niche parfém 100 ml

Nettuno Extrait de Parfum je navoněná vize zrcadla duše, čichová pocta planetě Neptun (italsky: Nettuno).  Fascinující kosmický prach, planetární zrcadlo našeho potenciálu, astrální reflexe nekonečné svobody a možností.

Báseň Marca Pesatoriho „Neptunův let“ inspirovala Stefanii Squeglia, zakladatelku Mendittorosa Odori d’Anima, k vytvoření pozoruhodného projektu: skutečného astrologického parfému Nettuno.

Extrait de Parfum 100 ml, vysoká koncentrace, unisex

 

Značka: Mendittorosa
6 300 Kč
Kategorie: Vzorky parfémů

Stefanie, vždy fascinovaná kouzlem a tajemstvími astrologii, se rozhodla evokovat astrologický význam a symboliku  planety Neptun, jež tradičně představuje energii a citlivost naší umělecké stránky, transformaci, svobodu, spiritualitu, tekutost … Nettuno nemá žádné limity, žije snový život, kde je všechno možné. Vůně Nettuno, stejně jako v básni Pesatoriho, představuje prašnou vzpomínku zrcadla letícího v galaxii života. Kreativní proces zrození Nettuno podpořil dlouhodobý přítel Stefanie a spolupracovník Mendittorosy, Jakub Piotrowicz –expert na vůně, spoluzakladatel časopisu Persefume. Vizuály pro Nettuno vytvořil Trésor Prijs – model, autor pro vůně a inspirativní postava. Skutečná múza a příklad duální podstaty Nettuno.

Nettuno je bránou pro dosažení vaší vlastní cesty života a zakoušení vaší energie a spirituality planety Neptun. Bylo opravdovou výzvou zachytit duální, zrcadlovou podstatu Nettuno, ale přesto se to podařilo smícháním astrální moci květin, sypké růže, utěšujících a práškových tónů práškového kosatce, pižma a kůže, společně se vzácným modrým zázvorem.

 

Tóny hlavy: Vodní květina (brambořík), růžový pepř, modrý zázvor, muškátový oříšek

 

Tóny srdce: Komplexní harmonie růže

 

Tóny základu: Moderní souzvuk kůže, haitský vetiver, semena karotky, kosatec, benzoin, rum, bílá pižma

 

Tvůrce vůně: Amelie Bourgeois (Flair Paris)

 

 

Talismany – Collezione Preziosia je nová prémiová kolekce tří Extraits de Parfum od Mendittorosa Odori d’Anima. V současné době zahrnuje dvě nejvíce prodávané kompozice: Le Mat (2014), Sogno Reale (2015) a nejnovější Nettuno (2016).

Talismany je koncept vůní se silným poselstvím a vizí. OD NYNĚJŠKA MÁME tři vzácné esence vytvořené z opravdové vášně, snů,  lásky, hloubkového výzkumu a vědomí. Jsou výsledkem umělecké spolupráce Stefanie Squeglia – zakladatelky a kreativní ředitelky Mendittorosa Odori d’Anima, nezdolného ducha v hledání pravé duše – s talentovanými francouzskými parfémáři a italskými umělci. Talismany jsou symbolem skutečného čichového umění bez kompromisů. Efektní, působivé, intenzivní, SOUVISEJÍCÍ SE STARODÁVNÝMI A HLUBOKÝMI VÝZNAMY, MÝTY A SYMBOLY NAŠÍ HISTORIE, byly a jsou milovány hlavními tvůrci vůní i zákazníky. Talismany od Mendittorosy se vyrábí v malých dávkách, aby byla plně kontrolována kvalita, a vždy se předávají v jedinečném balení. Přívěsky, kovaná víčka, prvky dřeva, zrcadel, hlíny a keramiky doplňují a obohacují tyto vůně jako prvky vyráběné trpělivě a ručně předními italskými umělci, jejichž ruce formovaly, vyřezávaly a ohýbaly každý detail. Příběh Talismanů vždy poroste … v blízké budoucnosti očekávejte mnoho vzácných Talismanů.

Mendittorosa (pravý význam tohoto názvu zná pouze tvůrce značky - Stefania SquegliaOdori d’Anima („Vůně duše”) je italská společnost vyrábějící niche parfémy, jež byla založena v roce 2012.

Zobrazit více

Srdce značky leží v nitru aktivního vulkánu Stromboli, kde Stefania Squeglia nalezla svoji inspiraci a bezpodmínečnou vášeň pro vytvoření Mendittorosy a jejích spirituálních vůní zhotovených z finálních surovin a obzvláštních osobních preferencí.

Dodávají se v ručně dělaném balení zdobeném personalizovanými uměleckými detaily z materiálů, jako je dřevo, kov, terakota a šňůrka.