Edible Beauty - No. 2 Citrus Rhapsody – pleťové tonikum

Rozjasnění – osvěžení - hydratace

Krok 2 ze 4 - Tonizace

Pleťové tonikum a osvěžující sprej v jednom. Je maximálně povznášející a osvěžující.

100 ml

Značka: Edible Beauty
950 Kč
Kategorie: Přírodní kosmetika
Pleť: Vody a tonika

Citrus Rhapsody Toner Mist dokonale pečuje o pleť. Jedná se o must-have produkt, který je nutné mít ve své kabelce. Poskytuje okamžité rozzáření, oživení a posílení pleti, například když jste na cestách. Pokud je čerstvá a zářivá pleť to, co hledáte, pak už nehledejte. Toto tonikum/sprej obsahuje unikátní směs antioxidantů bohatou na nejrůznější ovoce a byliny. Fíky borůvky poskytují pleti hydrataci, revitalizaci unavené kůže, zatímco May Chang (vavřín kubébový)pomáhá k odstranění přebytečného oleje z kůže. Měsíček zklidňuje podráždění povrchu a zklidňuje unavenou pokožku. Dopřejte si povznášející a ovocné aroma citrusových plodů.

Produkty Edible Beauty obsahují pouze čisté australské výtažky pocházející z divoké přírody, které se mohou lišit v barvě a struktuře podle sezóny a oblasti, ze které jsou sklizeny. V důsledku toho se tento produkt může lišit v barvě, struktuře a vůni od šarže k šarži. Toto nemá vliv na účinnost přípravku. Každý z nich obsahuje stejné množství účinných látek.

Aplikace: Použijte na vyčištěnou pleť nebo pokaždé, kdy pokožka potřebuje hydrataci a osvěžení. Nastříkejte několik dávek přímo na obličej, krk a dekolt. Můžete také nastříkat na vatové tampóny a aplikovat na obličej. Pro uvolnění napětí očí a jejich zklidnění naneste vatový tampon přímo na zavřená víčka a to po dobu několika minut. Dále použijte přípravek No.3 Exotic Goddess – sérum proti stárnutí pleti a následně produkt No.4 Vanilla Silk – hydratační mléko.

Výsledek: Zářivá, hydratovaná a revitalizovaná pleť. Celé tělo se cítí povznesené a svěží.

Přírodní aktivní látky:

Fíky- bylo prokázáno, že fíky chrání před škodlivými účinky slunce a nepříznivému prostředí. Toto ovoce je naplněno antioxidanty a je také bohaté na cukry a se svými změkčujícími a zvlhčujícími účinky napomáhá pohodě namáhané pleti. Vysoká koncentrace vitamínů A, B a C pomáhá omezit ztrátu vlhkosti, zpevňuje tkáň pokožky a zvyšuje hladinu hydratace.

Borůvky - obsahují složky proti stárnutí (resveratrol a quercetin), stejně jako antioxidanty k ochraně kůže před poškozením volnými radikály. Jsou obohacené o vitamíny B, C a E, o nichž je známo, že pomáhají vyživovat pokožku.

May Chang (vavřín kubébový) - má antioxidační a adstringentní vlastnosti, které pomáhají odstraňovat přebytečný maz z kůže a snižují výskyt zvětšených pórů.

Měsíček - má protizánětlivé a zklidňující účinky, vysoce účinné na zanícenou pokožku. Jeho vysoký obsah karotenů, fytosterolů a polyfenolů pomáhá chránit pokožku před suchem a poškozením, které je způsobené slunečním zářením.

Pouštní limeta - tato divoká rostlina se sklízí v polosuchých oblastech Austrálie. Je plná glykosidů, které podporují zdravou produkci kolagenu a hydrataci kůže. Je také bohatá na kumarin a furanokumarin, které napomáhají proliferaci kožních buněk. Díky tomu je ideální složkou pro ochranu proti stárnutí a ošetření pleti.

Složení:  Aqua, Sweet Citrus Aurantium (Floral Water), Glycerin, Desert Lime (Fructus Citri Glaucae)*, Vaccinium Myrtillus (Bilberry) extract, Ficus Carica (Fig) Extract*, Camellia Sinensis Extract*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Echinacea Purpurea Extract*, Acronychia Acidula (Lemon Aspen)*, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Pyrus Malus Extract (Apple Extract)*, Psidium Guajava (Guava) Fruit Extract, Citrus Sinensis (Sweet Orange), Litsea Cubeba (May Chang), Glyceryl Caprylate.

* Označuje organickou složku

Filozofie australské značky Edible Beauty je založena na rozjasnění vaší přirozené krásy pomocí čistých, divokých a přírodních surovin, které jsou doslova „dost dobré na to, aby se jedly“. Edible Beauty představuje čistotu, luxus a kvalitu a stejně tak i pohodu a dlouhověkost kůže, těla a mysli.

Zobrazit více

 

Značka Edible Beauty byla založena v Austrálii odbornicí na výživu Annou Mitsios. Nabízí luxusní "jedlé" produkty péče o pleť, všechny použité ingredience se mohou skutečně bezpečně sníst. Pokud byste si ingredienci nevložili do úst, nebyla by tato ingredience použita ve výrobcích Edible Beauty. Anna Mitsios ráda používá jídlo a bylinky k tomu, aby docílila rozzářenosti, vitality a mladistvého vzhledu

Každá složka ve výrobcích Edible Beauty byla vědomě vybrána na základě svých osvědčených terapeutických účinků a je plná povzbuzujících a regeneračních živin, které pomáhají vyživovat pokožku, tělo i mysl. Produkty Edible Beauty obsahují nejrůznější původní divoké australské byliny, které mají řadu léčivých vlastností. Tyto složky jsou pěstovány ve svém přirozeném prostředí a jsou jedinečné vysokým množstvím antioxidantů, které je předurčuje k tomu, aby mohly přežít drsné podmínky odlehlých a suchých oblastí, kde rostou. Tento antioxidační obranný systém se přenáší na kůži, což má za následek silné terapeutické a regenerační účinky.

Rozzářenost naší pleti, vyzařování naší energie a osobnosti jde v ruku v ruce s tím, co jíme. Jak se říká: Jste to, co jíte. 

Přípravky značky Edible Beauty jsou čisté. Bez zbytečných chemikálií. Všechny výrobky jsou bez parabenů, sulfátů, petrochemikálií, umělých parfémů, EDTA, konzervačních látek, silikonů, benzylalkoholu, hliníku, syntetických barviv a triclosanu.

„Neděláme kompromisy ohledně smyslných požitků. Věříme, že zdravé a terapeutické by mělo být také luxusní. Chuť, vůně, dotek a vlastní energie těchto výrobků jsou záměrně a pečlivě zpracovány tak, aby zážitky z krásy byly vždy gastronomickým, čichovým a hmatovým potěšením.

Jsme veganští, zemští, zvířecí a přátelští. Edible Beauty věří, že i luxusní krása by měla být stále etická. Naše produkty neobsahují žádné živočišné složky a nejsou testovány na zvířatech.“

Řada Edible Skincare je balena v recyklovatelném tmavofialovém skle vybraném pro svou jedinečnou schopnost zachovat integritu přírodních produktů a prodloužit jejich trvanlivost. Krásné Miron Violet skleněné obaly odlišují Edible Beauty od jiných výrobků zabalených ve skle. Nejedná se totiž o obyčejné sklo. Sklo, použité pro produkty Edible Beauty je vytvořeno pomocí speciální technologie, která byla poprvé vyvinuta v roce 1600. Tajemství tohoto speciálního skla je, že blokuje celé spektrum viditelného světla s výjimkou fialového světla a UVA světla. Tato unikátní kombinace nabízí ochranu před stárnutím a oxidací způsobenou viditelným světlem, které prodlužuje životnost čistých botanických složek a zvyšuje jejich vibrační energii. Zajímavé je, že fialové světlo vykazuje nejvyšší vibrační frekvenci všech barev, což přesně odpovídá vibrační frekvenci našeho centrálního nervového systému.