Noble Isle - Green Garland dárková sada

Dárková sada Green Garland je kořeněná a elegantní. Obsahuje dvě z nejprodávanějších vůní Noble Isle, Lightning Oak a Whisky & Water

Sada obsahuje:

75 ml Ligthning Oak - sprchový gel na tělo a vlasy

75 ml Whisky & Water - sprchový gel

Značka: Noble Isle
429 Kč
Kategorie: Kosmetika

Ideální dárek pro ty, kteří mají rádi jemné a elegantní vůně. Začněte ranní péči s nabíjející esencí kořeněného dubu Lightning Oak a večer se zklidněte rafinovanou, relaxační vůní Whisky & Water.

Lightning Oak - Výjimečná mužná vůně, svěží, kouřová a hřejivá. Vůně začíná svěžestí hořkých citrusů a čerstvého koření, poté se odhalí hlavní tón vetiver, jehož výsledkem je elegantní, distingovaná, moderní klasika, která omámí smysly.

Whisky & Water - Sladový ječmen ze slavné skotské palírny Balvenie je zdrojem bohaté a hřejivé kolekce Whisky & Water Bath & Body. Ječmen je přírodní zklidňující prostředek na pokožku, obsahuje množství bílkovin a vitamínů skupiny B, které pomáhají podporovat zdravý stav a tonus pokožky.

Produkty jsou veganské, neobsahují parabeny, SLS, nejsou testovány na zvířatech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Noble Isle je výrazná a luxusní značka, která pochází z Velké Británie a je inspirována jejím přírodním a kulturním bohatstvím. Produkty péče o tělo představují tradice, vůně a atmosféru celého spojeného království.

Zobrazit více

 Tvůrci značky Noble Isle cestovali po celé Anglii, Irsku a Skotsku, aby získali autentické a vybrané zdroje ingrediencí, které oslavují jejich bohatou kulturu.

Noble Isle si uvědomuje důležitost přechodu k čistějšímu a ekologičtějšímu chování, jak pro zákazníky, tak pro naši planetu. Všechy receptury jsou průběžně vylepšovány tak, aby byly ještě šetrnější k životnímu prostředí.

Noble Isle má certifikaci Leaping Bunny a certifikaci veganské společnosti, produkty nikdy nebyly a nikdy nebudou testovány na zvířatech.

Produkty jsou obaleny materiálem z přírodně obnovitelných zdrojů.