Powered by Smartsupp

Noble Isle - Orchard and Hedgerow dárková sada

Dárková sada Orchard & Hedgerow Luxury Hard Soap Bars obsahuje pět tuhých mýdel z kolekcí Perry Pear a Summer Rising.

Díky individuálnímu balení jsou ideální na cesty, na víkendové pobyty nebo do koupelny pro hosty.

5ks – 3 x 50 g a 2 x 30 g

Položka byla vyprodána…
Značka: Noble Isle
399 Kč
Kategorie: Kosmetika
Položka byla vyprodána…

Perry Pear - Jiskřivá vůně sadu plného zralého ovoce a pomerančových květů, která dodá pokožce pocit svěžesti a čistoty.

Summer Rising - Květ černého bezu a angrešt ze ztracených zahrad v Heliganu jsou výtažky v dokonalé kolekci Summer Rising Bath & Body. Květ černého bezu je bohatý na třísloviny, které mají antioxidační účinky, a je osvědčeným přírodním tonikem pokožky v kombinaci s přirozenými antioxidačními vlastnostmi angreštu. Svěží vůně evokující začátek léta.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Noble Isle je výrazná a luxusní značka, která pochází z Velké Británie a je inspirována jejím přírodním a kulturním bohatstvím. Produkty péče o tělo představují tradice, vůně a atmosféru celého spojeného království.

Zobrazit více

 Tvůrci značky Noble Isle cestovali po celé Anglii, Irsku a Skotsku, aby získali autentické a vybrané zdroje ingrediencí, které oslavují jejich bohatou kulturu.

Noble Isle si uvědomuje důležitost přechodu k čistějšímu a ekologičtějšímu chování, jak pro zákazníky, tak pro naši planetu. Všechy receptury jsou průběžně vylepšovány tak, aby byly ještě šetrnější k životnímu prostředí.

Noble Isle má certifikaci Leaping Bunny a certifikaci veganské společnosti, produkty nikdy nebyly a nikdy nebudou testovány na zvířatech.

Produkty jsou obaleny materiálem z přírodně obnovitelných zdrojů.

 

Zpět do obchodu