Novelius Medical - Hydrokolagen

Novelius Medical Hydrocollagen je klinicky ověřený, čistě označený produkt udržitelného původu s nejvyšší mírou absorpce. Obsahuje optimalizovaný profil aminokyselin a pouze ty nejlepší kolagenové peptidy,přispívá k pevné a hydratované pokožce, silnějším a zdravějším vlasům, silnějším nehtům a kloubům. 

Obejde se bez lepku a laktózy, neobsahuje žádné cukry ani umělé přísady, GMO, těžké kovy nebo MSG. Má jemnou grapefruitovou chuť a je vhodný pro pescetariány.

Každá tyčinka (denní dávka) hydro kolagenu obsahuje 5 000 mg jemných přírodních mořských kolagenových peptidů.

1 balení obsahuje 28 denních dávek.

Položka byla vyprodána…
Značka: Novelius Medical
1 650 Kč
Kategorie: Kosmetika
Položka byla vyprodána…

Kolagen je nepostradatelnou součástí dobrého tělesného zdraví a poskytuje řadu výhod pro kosti, klouby, namáhané svaly a krevní cévy. Podporuje zdravá střeva a zlepšuje objem a sílu vlasů a strukturu nehtů. Kolagen dokonce pomáhá hojit rány, pomáhá při různých kožních problémech a v neposlední řadě podporuje zdravé oči

Hydrokolagen obsahuje ty nejlepší mořské kolagenové peptidy, které dodávají tělu základní stavební kameny podporující zářivost, vitalitu a dlouhověkost. Díky své nejvyšší absorpční a biodynamické vlastnosti se tyto peptidy rychle dostávají nepoškozené do krevního oběhu, kde jsou transportovány do cílových tkání, jež se s nedostatkem kolagenu potýkají.

Aminokyseliny obsažené v hydrokolagenu jsou navržené tak, aby poskytovaly co nejlepší možné synergické účinky, které pomáhají tělu regenerovat a podporovat syntézu všech typů kolagenu. Ty přispívají k pevné a hydratované pokožce, silnějším a zdravějším vlasům, silnějším nehtům a kloubům.

Proč Novelius Medical Hydrocollagen:

 • Optimalizovaný profil aminokyselin
 • Nejlepší kolagenové peptidy, optimalizované pro nejvyšší absorpci a biologickou účinnost
 • Klinicky prokázaná účinnost
 • Vyvinuto a vyrobeno ve Francii
 • Udržitelné a etické zdroje
 • 100% čisté a přírodní ingredience
 • Bez lepku a laktózy
 • ŽÁDNÉ umělé přísady
 • ŽÁDNÉ cukry
 • ŽÁDNÉ GMO, těžké kovy nebo MSG
 • Vhodné pro pescatariány

Složení: Fish optimized collagen pepdides F2000, powdered grepefruit, 4%beta-carotene (colour), steviol glycosides, beetroot juice powder

              

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Novelius Medical představuje nový holistický pohled na dobrý a pohodový život bez námahy tím, že spojuje mysl, tělo, srdce a duši s přírodou, wellness, vědou a medicínou. „Vše, co děláme, je založeno na určitých základních hodnotách: úcta k sobě a našemu blahu prostřednictvím péče o sebe; být velkorysý a zůstat naladěný na sebe a na svět kolem nás. To vše proto, abychom nám pomohli co nejlépe využít toho, kým jsme a kým chceme být.“

Zobrazit více

Značka Novelius Medical byla založena v roce 2016 poté, co jedna ze zakladatelek, Maya, utrpěla těžké popáleniny obličeje a vyhledala léčbu na uznávané dermatologické klinice ve Španělsku. Tamní lékaři vyvíjeli specifické kolagen-peptidové vzorce s velkým efektem, což zakladatelku inspirovalo k tomu, aby se chtěla dozvědět více o silných léčivých vlastnostech těchto inovativních sloučenin. Maya se poté se svými partnery rozhodla spojit preventivní i léčebný potenciál, který na klinice poznala velmi zblízka. Spolupráce mezi uznávanými dermatology, přední laboratoří ve Francii a kreativním týmem kolem Mayi vedla k formulaci prémiové směsi kolagenu a dala vzniknout Novelius Medical (New Medicine) s revolučním přístupem k podpoře vnitřního blahobytu s velmi výrazným efektem navenek.

FILOZOFIE ZNAČKY

Pracovat společně
V centru výzkumu a testování značka propojuje inovativní laboratoř a čerpá z odborných znalostí a z řady oborů a postupů, z tradiční, moderní i alternativní medicíny, vědy, výživy a wellness. Prostřednictvím tohoto holistického přístupu jsou vytvářeny pečlivě formulované směsi, které produkují nejlepší možné synergické účinky a vysokou celkovou biologickou dostupnost. A co víc, všechny tyto unikátní receptury jsou vyvinuty ve spolupráci s uznávanými lékaři, odborníky na výživu a dalšími odborníky na wellness.

Čistý, udržitelný a transparentní přístup
Všechny produkty Novelius Medical jsou přírodní a s čistým štítem. Obsahují pouze to nejnutnější, co poskytuje nejlepší výsledky a má nejmenší dopad na životní prostředí – použity jsou pouze ty nejlepší, trvale udržitelné a klinicky ověřené ingredience. Neméně důležité je, co produkty neobsahují: žádný cukr, syntetická sladidla, barviva nebo konzervační látky; žádný lepek nebo laktóza; a žádné těžké kovy, antibiotika, hormony, GMO nebo MSG. A konečně, všechny produkty jsou vyráběny ve vlastní nejmodernější laboratoři ve Francii v souladu s nejpřísnějšími mezinárodními standardy, podpořené rozsáhlým výzkumem, přísným testováním a náročnou certifikací.

Na životním prostředí záleží 
Maya se svými kolegy chápe, že péče o sebe je péče o životní prostředí, a proto vždy berou v úvahu ekologický dopad, který může mít jejich výroba ve všech fázích výrobního procesu, včetně spotřeby vody a odpadních vod, uhlíkové stopy a sledovatelnosti ingrediencí, které používají.

S ohledem na to se zavázali věnovat 1 % ze všech příjmů iniciativě Stripe Climate na pomoc při financování odstraňování CO2 z atmosféry. 

Veškerý materiál použitý v obalech je recyklovatelný. Není použitý žádný plast. Jednotlivé sáčky jsou vyrobeny z recyklovatelné hliníkové fólie, která je nezbytná pro uchování zcela neporušeného obsahu.

 

Zpět do obchodu