Powered by Smartsupp

Jardins d'Écrivains - ORLANDO - niche parfém

Román Virginie Woolfové o šlechtici, který prožije tři století v nezměněném věku třiceti let, byl předlohou a inspirací pro vznik další z vůní Jardins D'Écrivains, Orlando. Tóny hlavy parfému vám dají okusit chuť koření dávných předků. Srdce z pačuli  přechází v základní tóny jemných pryskyřic a vzácných dřev.

edp 100ml / unisex

 

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 160 Kč –25 % 1 620 Kč
Kategorie: Niche parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Ambrová, Kořeněná, Pižmová
Pro koho: Unisex
Jardins d'Écrivains - ORLANDO - niche parfém
2 160 Kč –25 %

Virginie Woolf se tomto románu vyrovnává s mužskou a ženskou částí v sobě samé. Svým románem předává poselství, že nezáleží tolik na pohlaví, ale spíš na bytosti, která se skrývá pod rouškou ženy nebo muže. Že záleží na složitosti duše této bytosti a jejích myšlenkách.

"Lépe je žít jako neznámý a zanechat po sobě oblouk, zahradnickou kůlnu, zeď, kde zrají broskve, než zazářit jako meteor a nezanechat po sobě popel."

Hlava: pomeranč, růžový pepř, zázvor

Srdce: ambra, pačuli, hřebíček

Základ: guajakové dřevo, peruánský balzám, pižmo

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značku Jardins d´Écrivains, v překladu Zahrady spisovatelů, uvedla v život fotografka, kreativní ředitelka a vášnivá čtenářka Anaïs Biguine v roce 2010. Tato energická a inspirativní Francouzka stojí nejen za značkou Jardins d'Écrivains, ale také za značkami Gri-Gri a Les Cocottes de Paris. 

Zobrazit více

Při tvoření identity značky Jardins d´Écrivains Anaïs přirozeným způsobem spojila své dvě vášně: krásu zahrad a literaturu. Nakonec přirozeně vyjádřila své nadšení pro oblíbené literární velikány prostřednictvím vůně. Jardins D´Écrivains nabízí nádherné produkty, vytříbené a jedinečné. Přichází se světem vůní v podobě parfémů, kolínských vod, vonných koupelí, svíček a interiérových vůní.


Každá z vůní je inspirovaná spisovatelem či básníkem a vůně jsou tak spojené s opravdu slavnými jmény a obdobími. A Anaïs svými dechberoucími a ohromujícími vůněmi vypráví své vlastní příběhy.  

Zpět do obchodu