V únoru ke každé objednávce dárek od Pigmentarium.

Rancé 1795 - Eau Sublime - vzorek 2ml

Pulzující kytice jemných a ušlechtilých květin (konvalinka, pomerančový květ, šeřík) s intenzivními a smyslnými tóny vanilky a florentinského kosatce. Pro ženu, která je schopna velkých skutků a je vášnivá. 

Tóny: Bílé květiny, pižmové, vanilkové

EDT  / dámský

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Značka: Rancé
99 Kč
Kategorie: Vzorky parfémů
Koncentrace: Eau de toilette
Typ vůně: Bílé květy, Pižmová, Sladká
Pro koho: Dámská

François Rancé vytvořil toaletní vodu, která je inspirovaná ženstvím. Byla věnována Josephine, Napoleonově nevěstě v roce 1801. 

Hlava: Mandarinka, neroli, hyacint, limetka

Srdce: Konvalinka, šeřík, myrha

Základ: Bílé pižmo, vanilka, florentinský kosatec

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francois Rancé, člen rodiny rukavičkářů a parfémářů s tradicí od roku 1600, se v roce 1795 rozhodl věnovat výhradně výrobě parfémů. Jakožto velký obdivovatel Napoleona, Francois a jeho potomci zasvětili mnoho svých parfémů právě Bonapartovi a dalším významným postavám této zajímavé éry.

Zobrazit více

Senzační úspěch bohatých a harmonických vůní, které způsobily revoluci v parfémářském umění, zajistily i slávu Maison Rancé. V naší nabídce máme historické vůně z let 1801 - 1824.

Eau Sublime, věnovanou Josefine, Eau de Noblesse, kterou Jean Rancé vytvořil pro velkolepý ples francouzské aristokracie, který pořádala princezna z Naples v roce 1822, Eau de la Couronne, další mistrovský kousek věnovaný Napoleonově sestře Pauline , a slavnou Eau de France z roku 1807, věnovanou Francii, jejím ženám a mužům.

Pánská vůně Eau de duc Berry, vytvořená v roce 1818, byla věnovaná poctě vévody de Berry, který se zasloužil o znovunabytí titulu Mistr parfémář pro Jeana Rancé. Tento titul mu byl králem Ludvíkem XVIII. na krátkou dobu odebrán z politických důvodů.