V únoru ke každé objednávce dárek od Pigmentarium.

Rancé 1795 - Éléonore - vzorek 2ml

Na rozcestí mezi lákavým sametově jemným dortem a šperkovnicí vzácné pryskyřice, je tato vůně plná gurmánského požitku a odvážných kontrastů. 

Svěžest sicilského citrónu a jemné nuance broskve jsou obklopeny okouzlující silou myrhy. Srdce parfému nabízí nekompromisní a intenzivní vůni vanilky, která si pohrává se šafránem ve hře světla a stínu. Základ tvoří pačuli, santalové dřevo a tajemné kadidlo. Závěrečné doteky tonkových bobů a pižma pozvedají měkké, pudrové dozvuky vůně. 

EDP / dámský

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Značka: Rancé
99 Kč
Kategorie: Vzorky parfémů
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Citrusová, Dřevitá, Svěží
Pro koho: Dámská

Eleonore od Rance 1795 je novou orientální vanilkovou vůní pro ženy z roku 2016. Parfumér: Maurizio Cerizza. 

Hlava: Sicilský citrón, hedion, broskev, myrha

Srdce: Tahitská vanilka, šafrán

Základ: Pačuli, santalové dřevo, kadidlo, ambra, tonkové boby, pižmo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Francois Rancé, člen rodiny rukavičkářů a parfémářů s tradicí od roku 1600, se v roce 1795 rozhodl věnovat výhradně výrobě parfémů. Jakožto velký obdivovatel Napoleona, Francois a jeho potomci zasvětili mnoho svých parfémů právě Bonapartovi a dalším významným postavám této zajímavé éry.

Zobrazit více

Senzační úspěch bohatých a harmonických vůní, které způsobily revoluci v parfémářském umění, zajistily i slávu Maison Rancé. V naší nabídce máme historické vůně z let 1801 - 1824.

Eau Sublime, věnovanou Josefine, Eau de Noblesse, kterou Jean Rancé vytvořil pro velkolepý ples francouzské aristokracie, který pořádala princezna z Naples v roce 1822, Eau de la Couronne, další mistrovský kousek věnovaný Napoleonově sestře Pauline , a slavnou Eau de France z roku 1807, věnovanou Francii, jejím ženám a mužům.

Pánská vůně Eau de duc Berry, vytvořená v roce 1818, byla věnovaná poctě vévody de Berry, který se zasloužil o znovunabytí titulu Mistr parfémář pro Jeana Rancé. Tento titul mu byl králem Ludvíkem XVIII. na krátkou dobu odebrán z politických důvodů.