Již tuto sobotu prodloužená otevírací doba na Vinohradech 10 - 17. Zastavte se :-)

Rancé 1795 - Le Vainqueur - vzorek

Radostná vzrušující svěžest středomořských citrusových plodů je obohacena o rozmarné barevné tóny dalších druhů ovoce a elegantní smyslnost jasmínu. Aromatický náboj levandule a pelargónie zdůrazňuje jeho rozhodnost, mužnost a sílu. Kůže, dřevo a kosatec tvoří originální kombinaci, která bohatne, jak se obaluje tóny pižma.

Tóny: Svěží, květinové, středomořské, vonící ambrou

vzorek

Značka: Rancé
99 Kč
Kategorie: Vzorky parfémů

Vítěz: Napoleon. François Rancé mu věnoval tento parfém a vycházel přitom ze středomořské atmosféry, která byla Napoleonovi i Françoisovi samotnému tak drahá. 

Lahvička je obelisk, který ztělesňuje koncept samotného Vítězství. Tento obrovský monolit byl věnován pouze největším historickým osobnostem celého tisíciletí. Lahvička tvaru obelisku se zavírá korunou s císařským orlem, která se dává na hlavy vítězů.

 

Hlava: grapefruit, bergamot, zázvor, žlutý meloun, vodní meloun a italská mandarinka

Srdce: levandule, olej z muškátové růže, konvalinka, muškátový oříšek a kalabrijský jasmín

Základ: santalové dřevo, vetiver, florentský kosatec, kůže, ambra, pižmo 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rodina Rancé se již od roku 1600 věnovala výrobě parfemovaných rukaviček pro francouzskou aristokracii, jež se vyráběly ve světově proslulém Grasse, kolébce parfémů. V roce 1975 se François Rancé rozhodl zaměřit výhradně na výrobu parfémů, jež ho okouzlily. Jakožto velký obdivovatel Napoleona, François a jeho potomci zasvětili mnoho svých parfémů právě Bonapartovi a dalším významným postavám této zajímavé éry. François se stal oblíbeným parfumérem královského dvora a vytříbené a moderní kompozice Rancé okouzlují i v současnosti.

Zobrazit více

Výjimečné umění a tradice

Mistrovské ovládání výroby parfemovaných rukaviček se díky opravdovému talentu François Rancé brzo vyvinulo v umění destilování a mísení esencí. Maison Rancé a jeho bohaté a harmonické vůně způsobily revoluci v parfumérském světě. Umění François Rancé natolik nadchlo Napoleona Bonaparta, že se François stal jeho oblíbeným parfumérem a vytvořil pro něj několik vůní jako Le Vainqueur, Triomphe a L´Eau de Austerliz.

Miláno: začátek nové éry

Alexandrovi Rancé se v roce 1902 podařilo začít novou éru parfumérského domu Rancé. Společnost se přestěhovala do Milána, kde jsou dodnes uchovány také části archivu Rancé, vintage produkty a unikátní kolekce uměleckých předmětů rodiny parfumérů.

Nadčasové dědictví

Dnes již sedmá generace pokračuje v odkazu rodiny Rancé a ctí tradiční řemeslo. Inspirací jim jsou vášeň a kreativita jejich předků i inspirace původními recepturami. To spolu s nejnovějšími výzkumy a vybranými přírodními ingrediencemi dává vzniknout nadčasovým a rafinovaným vůním s francouzskou elegancí.

 

Zpět do obchodu