Grossmith - Saffron Rose - niche parfém

Autentický a komplexní oudový parfém vytváří s kombinací šafránu a růže nádherně bohatou a opulentní vůni.  

edp 50 ml / unisex

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Značka: Grossmith
6 300 Kč –49 % 3 190 Kč
Kategorie: Niche parfémy
Koncentrace: Eau de parfum
Typ vůně: Dřevitá, Kořeněná, Kožená
Pro koho: Unisex
Grossmith - Saffron Rose - niche parfém
Výprodej
6 300 Kč –49 %

Tato pozoruhodná kompozice přitáhne kořeněnými tóny šafránu a skořice, s podtónem krásné růže.

Srdce se skládá z exotické myrhy, dřevitého oudu a tabáku a propůjčuje této vůni ohromující kouřovou kvalitu, která se rozvine do bohatého základu krémových dřev, labdana a tmavých animálních akordů. 

Hlava: šafrán, skořice, růže

Srdce: myrha, agarwood (oud), tabák, dřevité tóny

Základ: labdánum, kastoreum, santalové dřevo, ambra, guajak léčivý

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Znovuzrození klasického anglického parfemářského domu Grossmith, jednoho z nejstarších anglických parfemářských domů, pokračuje ve své tradici oživení a inovací.

Zobrazit více

Grossmith klasické vůně Hasu-no-Hana, Phul-Nana a Shem-el-Nessimbyly obnovené v roce 2009 Simonem Brookem, prapravnukem zakladatele Johna Grossmithe. Vzácné, původní receptury parfémů, byly objeveny a posléze i zachráněny v knize, která se nacházela v kanceláři v Grossmith v Londýně, která byla poničena v roce 1940. Jedná se o základní kámen nového podnikání.

Ohromující dědictví Grossmith má své kořeny v roce 1835 v Londýně, kde také žil John Grossmith. Jeho syn, John Lipscomb Grossmith, byl vyučen voňavkářem a vyškolen v Grasse. Poté se vrátil do Londýna, aby svým talentem a řemeslem přispěl k rozvoji rodinné firmy Grossmith. Podařilo se mu vybudovat ji do podoby jednoho z nejvlivnějších parfémářských domů světa.

Bohaté a plné vůně Grossmith, umístěny v nádherných originálních ozdobných krabičkách, byly vrcholem přepychu v roce 1900 a kolekce luxusních flakonů, nazvaná 'Serie de Luxe', dokonce zahaluje vůni do křišťálu značky Baccarat.

Baccarat flakóny byly uvedeny do prodeje v roce 1919, a vydobyly si nejvyšší pozici ve společnosti. V letech 1901 a 1925 byly uděleny Královské garance kvality, od královny Alexandry a členů královských dvorů Řecka a Španělska.

Betrothal – původně vytvořený v roce 1893 na oslavu zasnoubení královského páru, královny Marie /Queen Mary/ a krále Jindřicha V. /George V./ - byl obnoven s moderním švihem a jeho výroba byla zahájena v Londýně hned po královské svatbě. Grossmithova nová vůně, Betrothal, je kouzelná, rozhodně moderní vůně pro princeznu, která se stává královnou Anglie. Betrothal je první moderní interpretací značky Grossmith založené na původní formuli.

Dům Grossmith pokračuje v cestě obnovování svých výjimečných, ojedinělých vůní, přizpůsobených s citem pro moderní dobu a pro moderní vyznavače klasických parfémů.