Mendittorosa - South - vzorek 2ml

DuoDetailní tóny: Italský bergamot, černý pepř, aldehydy, měkký jasmín, ozonová květina, atlas, cedrové dřevo, virginské cedrové dřevo, muškátový oříšek, haitský vetiver, indonéské pačuli

Eau de Parfum / Vysoká koncentrace, unisex

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Značka: Mendittorosa
80 Kč
Kategorie: Vzorky parfémů

Detailní tóny: Italský bergamot, černý pepř, aldehydy, měkký jasmín, ozonová květina, atlas, cedrové dřevo, virginské cedrové dřevo, muškátový oříšek, haitský vetiver, indonéské pačuli

 

DUO NORTH A SOUTH

North a South (Sever a Jih) rozehrávají hru kontrastů, ale přesto mají společnou atmosféru. Svobodného ducha, svůdné, méně formální než jiné vůně Mendittorosa Odori d’Anima. Představují vjem svobody a otevřených možností zachycených ve flakonku.

Duo North a South  představuje příběh dvou protikladů, které po sobě navzájem touží. Příběh dvou tak odlišných, přesto se doplňujících kultur: skandinávské a středomořské. North a South můžete vnímat jako spletitý příběh lásky, jako dva charaktery, dvě srdce nebo jako jen jako příběh přátelství. Vnímejte lehký, přímý, klidný, dřevitý Sever a nechte se okouzlovat vřelým, vášnivým, excentrickým, spontánním Jihem. Hrajte si s nimi, noste je samostatně nebo je smíchejte dohromady. Dokonalý dárek pro jakýkoli zamilovaný pár. Dokonalá vzpomínka na vaše cesty, na vaše bezstarostné letní chvíle. Protože každý Sever má svůj Jih a každý Jih svůj Sever.

Stejně jako v případě většiny vůní Mendittorosa Odori d’Anima, Stefania Squeglia spolupracovala se zkušenými francouzskými tvůrci parfémů na vytvoření Dua. Tvůrci vůně Amelie Bourgeois a Anne-Sophie Behaghel – zakladatelky kreativního studia Flair Paris – pracují pro prestižní značky niche vůní Northal. S využitím jejich odborných znalostí byly čichové vzpomínky Stefanie na Jih a Sever uzavřeny do flakonku. Složení Dua je určeno k nošení jak samostatně, tak ve vrstvách za účelem dosažení jedinečného, vskutku osobního efektu. Použijte North nebo South globálně a nastříkejte to druhé na své zápěstí. A kouzlo začíná...

 

Balení

Parfémované vody North a South  jsou uchovávány v těžkých skleněných lahvičkách (vyrobených ve Francii), s kovovými víčky, které ukazují zeměpisné souřadnice Skandinávie a Itálie. Jména vůní jsou uvedena na kovových destičkách ručně připevněných italskými umělci. Můžete je také nosit jako svůj osobní amulet. Každý detail balení je kontrolován, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita výrobků. North a South používají kontrastní a neobvyklé barevné kódy. Chladný North je zahříván tóny zlata/bronzu, zatímco horkokrevný South je ochlazován prvky stříbra.

Lahvičky jsou ukryty v ručně vyráběných dřevěných krabičkách – které představují příznačné symboly všech vůní Mendittorosa. Jde o přesnou repliku krabiček používaných pro přepravu uměleckých děl, které vytvořil toskánský sochař a umělec Alessandro Reggioli, a poté byly oficiálně licencovány.

Hlava - italský bergamot, černý pepř, aldehydy, měkký jasmín

Srdce - ozonová květina, atlas, cedrové dřevo, virginské cedrové dřevo

Základ -  muškátový oříšek, haitský vetiver, indonéské pačuli

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Mendittorosa (pravý význam tohoto názvu zná pouze tvůrce značky - Stefania SquegliaOdori d’Anima („Vůně duše”) je italská společnost vyrábějící niche parfémy, jež byla založena v roce 2012.

Zobrazit více

Srdce značky leží v nitru aktivního vulkánu Stromboli, kde Stefania Squeglia nalezla svoji inspiraci a bezpodmínečnou vášeň pro vytvoření Mendittorosy a jejích spirituálních vůní zhotovených z finálních surovin a obzvláštních osobních preferencí.

Dodávají se v ručně dělaném balení zdobeném personalizovanými uměleckými detaily z materiálů, jako je dřevo, kov, terakota a šňůrka.